Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne változtatni...

Hogyan lehetne változtatni (aprilia rs 125)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy kezdő motorom aprilia rs 125, elég zavaró hangja van, mintha egy robogót vezetnék, persze mivel 2 ütemű, és az lenne a kérdésem hogy hogyan, és miként lehetne ezen változtani? bármi javaslat, az is jó ha nagyon halk, azis ha hangos, csak ez a simsonos robogó hangja ne legyen. Előre is köszönöm :)
2013. okt. 18. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom a gyári rendszer van rajta. vegyél egy Gianelli rendszert, a konfuzornál lehet a hangot variálni aki ért hozzá. én sajnos nem értek hozzá, de egy olasz ismerősöm igen. nekem ő csinált koplett, egyedi kipufogórendszert, a motor teljesítménye nagyon megnőtt viszont 8 liter alatt nem eszik csak attól felfelé.
2013. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, valóban gyári minden, és nem szeretnék egy kisebb vagyont rá költeni, nemtudom ez a rendszer mennyibe kerülhet beszereléssel, meg minden félével, de jo lenne ha nem lenne olyan drága mint én azt tippelem :)
2013. okt. 21. 00:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Aprilia esetében azt a szót hogy olcsó, elkell felejteni :) drága motor, drága fenntartású gép de a kategóriájában a legjobb. Egy Gianelli rendszer olyan 120-180 között mozog beszereléssel együtt. Gyárilag 11kW a teljesítménye, ugyebár a rendszerrel már megnő a teljestmény, így lekell cserélni a gyári láncot is mert hamar megeszi, nő a fogyasztás viszont fényévekkel erősebb lesz a motorod.
2013. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!