Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 50cc? Az jó?

Tomi Mozsár kérdése:

Aprilia rs 50cc? Az jó?

Figyelt kérdés

#jó?vagyrossz?
2013. okt. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A pizza jobb. Kész már a leckéd?
2013. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod nekem városba ez is elég nem kell nagyobb motor
2013. okt. 17. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt én elhiszem, de hogy lehet ilyen hülyén feltenni egy kérdést? Mit az istent értesz az alatt, hogy "jó"?
2013. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát hogyi igy városban jó-e mert tetszik hogy sportmotor kasznia van és nagyon bejön csak hogy megteszie mert azért legyen gyors is :)
2013. okt. 17. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
50-es kihegyezett motor 6-os váltóval... városban 5 méterenként fogsz le-föl kapcsolgatni, nem sokáig fogod élvezni vele a motorozást + a csuklódat szétnyomja. Én inkább robogót vennék városba, nekem enduro van, az is 6 sebességes, de nem járok városba vele. Borzalmas vele nagy forgalomban menni, gyakorlatilag megállás nélkül folyamatosan kapcsolgatni kell ha haladni akarsz, mivel kis fordulaton nincs ereje, de egyenes úton egyenletes tempónál felesleges halálra pörgetni.
2013. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 motoros1991 ***** válasza:
Sportmotor kaszni !!!! :D XD ez jó :D
2013. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az bizony jó.
2013. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!