Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontott katalizátort szeretnék...

Bontott katalizátort szeretnék venni az autómba, mert újra nincs pénzem mikre kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Suzuki Swifthez kell mikre figyeljek vásárlás közben? Honnan tudom, hogy van-e benne kerámia, és nem csak egy kibelezett házat akarnak a nyakamra varrni? Illetve közel 15 éves autóra kellene ki tudja ez a katalizátor hányas autón volt. Kell ezeken valamilyen tisztítást végezni belülről?
2013. okt. 17. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem meg pont egy kibelezett kéne :D


jobban jársz ha veszel újonnan, mert az tutira bírni fogja kb 20.000ft

2013. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
adj valami elérhetőséget, és meg beszélhetjük, hogyha vettem másikat. Vagy irj emailt: lordk@citromail.hu
2013. okt. 17. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt ha belenézel akkor látod hogy benne van-e vagy nincs. Az tökmindegy milyen évjáratú autón volt csak az a fontos hogy ugyan az legyen a motorkód. Swifthez meg 100% hogy találsz.
2013. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de úgy hogy előtte és mögötte ott van a cső úgy nem látok bele a belsejébe.. :D
2013. okt. 17. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Dugj bele egy drótot, ha megakad, akkor még nincs szétégve. Az egyik végét kicsit kocogtasd oda valamihez, ha fehéres szemcsék vagy por jön ki belőle, akkor kuka. Még egy rizikója van a bontottnak, előfordulhat, hogy leszerelés közben, vagy tároláskor odaverték néhányszor, ettől megrepedhet benne a porcelán, ami felszerelés után szép lassan (néhány hét) széttöredezik a rázkódástól és éktelen csörömpölésbe fog kezdeni. Ez a csörömpölés addig tart, amíg a porcelán porrá nem válik, de ez idő alatt garantáltan megbámulnak majd a pirosnál :) Természetesen a katalizátor ilyenkor már csak annyit ér, mint egy darab cső.
2013. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát akkor inkább gyűjtögetek nincs kedvem 10-15ezreket ki adni a kukára mert ki tudja lehet hogy jó, lehet hogy rossz.. 20ezerért meg már találtam után gyártottat.
2013. okt. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!