Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennétek így autót? (folyt....

Ti vennétek így autót? (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

A helyzet: Van autónk (6 éves azt hiszem, 28e km körül :D ) Keveset használt, megvigyázott kocsi... Nekem idén márciusban lett meg autóra a jogosítványom és most már mindig én vezetek fater helyett (azt a kicsit). De, ha nem úgy csinálok valamit, akkor egyből elkezdi mondani, magyaráz, néha ordít ha olyanja van... Elég volt már a vitából, párszor meg is mondtam neki, hogy én nem vezetek többet (azóta nem nagyon voltam...) csak majd, ha lesz nekem is kocsim.


Ti vennétek egy sajátot? (Saját pénzemből, dolgozok, első lenne.) Egy idősebb autót amire nem kell annyira vigyázni, ha olyanod van meghajthatod kicsit, lehet vinni földútra is a természet lágy ölére "piknikezni" a barátnővel :D



2013. okt. 17. 00:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

ja, ja, nagyon valószínű, hogy a zsiger-zsugor 120LE-s tuningmotor kevesebbet fogyaszt, mint akorabeli sajtó több vadiúj kocsin végzett tesztjei. Ugyan már!

Nekem már volt vagy féltucat autóm, egyik sem fogyasztott a normája alatt, pedig nem vagyok az a fajta személy, akinek nem számít, hogy 8000-ért vagy 12000-ért tankol, úgyhogy buzeráltam őket eleget.

Mondani meg bármit lehet. Én példul azt mondom, hogy semmilyen beállítás vagy csoda-találmány sem csökkenti úgy a fogyasztást, mint egy hazudós tulajdonos. :)

2013. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!