Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chip tuningal csökken a...

Chip tuningal csökken a fogyasztás?

Figyelt kérdés
2002-es Vw Passat 1.8T Benzines autóm van, most városban kb. 10 litert fogyaszt. Azt olvastam a chip tuning csökkenti a fogyasztást is ez igaz? ha igaz akkor az észrevehető?
2013. okt. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Bármit is állítanak, nagyobb teljesítményhez több üzemanyagot kell elégetni. Nem fog csökkenni a fogyasztás. Hacsak... Van egy olyan chiptuning fajta ami nem a teljesítményre, hanem a fogyasztásra helyezi a hangsúlyt. Ezzel kevesebbet fog fogyasztani az autó de valamivel gyengébb is lesz.
2013. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha csökkenteni akarod a fogyasztást, akkor a vezetéstechnikádon változtass, okos, megfontolt vezetéssel többet lehet fogni mint a legjobb chiptuniggal
2013. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kézi váltónál tudok trükköket. Automata váltóhoz léteznek trükkök a fogyasztáscsökkentésre ?
2013. okt. 13. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

1.8t 10 litert eszik városban?

AZ NAGYON JÓ!


Hova akarsz ennél jobbat? Miért vettél ilyen autót, ha annyira sokallod egy ~ 1.4 tonnás 150 lovas benzines autótól? Ez akkor kb országúton 7.5-t eszik, átlagban 8.5 körül. Ez nagyon jó.

2013. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk visszafogottan vezetem az autót úgy jön ki a 10 liter de ebbe nincs beleszámolva a klíma és a fűtés.

De ha lehet spórolni akkor miért ne. :)

2013. okt. 13. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:

esetleg még 1 dolgot tudok tanácsolni, megoszlanak róla a vélemények, de nekem bevált


Turbo Booster, fogyasztáscsökkentő mágnesként van reklámozva, amit a benzincsőre kell rakni.


Mielőtt megvettem sokáig fontolgattam, illetve utána olvasgattam sokat, és sajnos van belőle hamisítvány, ami valóban nem ér semmit. Ha viszont eredetit veszel, az sztem megéri azt 10.000ft körüli összeget, nekem erősebb lett a kocsi, és csökkent a fogyasztás. Főleg azonban magasabb fordulaton érezhető a különbség.

2013. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!