Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyet lehet csinálni? (kresszv...

Ilyet lehet csinálni? (kresszvizsga)

Figyelt kérdés

Jó lenne egy kicsit spórolni a jogsin. Meg lehet azt csinálni, hogy tanfolyamra nem megyek, hanem egyből a vizsgára jelentkezek be? Amúgy M kategóriáról van szó! És ha tanuló vagyok, jár valami kedvezmény? Mert amit megspórolok a jogsin, azt a pénzt a felszerelésemhez tenném hozzá.

14/L


2009. nov. 7. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. És ha 1-2 óránál többet hiànyzol akkor nem engednek vizsgázni
2009. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat lehet csinálni, hogy (megbeszélés alapján) nem jársz be, de kifizetni mindenképpen ki kell az árát.
2009. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

oké, köszi. de ha már kifizetem, akkor be is járok :P :D

köszi mégegyszer a válaszokat! :)

2009. nov. 7. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy befizetted a tanfolyam díjat és a vizsga díjat, aztán kutya nem ellenőrizte, hogy bementünk-e vagy sem. Amúgy köteles vagy tanfolyamra menni.
2009. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 éves csaj létedre kismotorozni akarsz?? ez igen! Gondolom nem Bp-n, ha igen akkor felejtős. Én az autós jogsira gyűjtök.

15/f

2009. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hiányzást nem számolják, ahol én voltam kresszen ott volt olyan aki 4-5 ször nem volt és mehetett vizsgázni.

Tanfolyam nélkül nincs vizsga szóval mindenféleképpen kell járnod

2009. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem Pesten :) Nyugaton :) Itt nem annyira vészes, a környéken (10 km-es körzetben) csak 4 forgalmas út van, abból egyen eddig 4x volt galibám biciklivel, abból egyszer én voltam a hibás, mert a fékem egyszerűen tönkremente magát :D de még időben leugrattam a járdára (az út kb 1 méterrel magasabban van, mint a járda), el tod képzelni a járókelőket :D

hát akkor ezek alapján nem tok spórolni ezen :S lehet karácsonyra kérem a felszerelést :D

2009. nov. 7. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk aki hiányzott be kellett pótolnia.(Zalaegerszeg)sőt még a közlekedési hatóság is volt kint ellenőrizni.
2009. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ! Nem ide tartozik,de milyen volt a forgalmi vizsga ? Nemsokára megyek és nagyon félek
2009. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

király:D

Attól függ kinél vizsgázol.Elsőre Horváth Csaba,másodikra Balatoni volt nekem.HÁÁÁÁT

Horváth egy állat...semmit nem mond,igazi pókerarc.

Balatoni meg egy szóval fel tud rántani.Szóval vizsga előtt,nagy levegő meg egy Magne B6

2009. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!