Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy friss jogsival...

Az igaz, hogy friss jogsival csak úgy vezethetek 2 évig, hogy olyan ül mellettem akinek van jogsija?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, jogsival egyedül is vezethetsz ha már érvényes. Külföld és utánfutó húzás nem lehet 2 évig, ha még azóta nem változott.
2013. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz.
2013. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy...

:(


Amikortól a kezedben a plasztik lapocska, vezethetsz egyedül! Motorkerékpárral 2 évig nem szállíthatsz utast, ott hogyan ül "melléd" (mögéd) valaki?


Az első is butaságot írt kezdő jogsival csak vontatni tilos, külföldre szabad menni, aki elmúlt már 18 éves!


Csak tudnám ki találja ki ezeket a baromságokat?

(Persze állítólag SZLOVÁKIÁBAN szó volt arról, hogy lesz ilyen, de tudtommal ott se lett belőle semmi.)

2013. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régebben tényleg volt ilyen, hogy nem szabad külföldre menni ezt oktató szájából hallottam és megpróbálok segíteni válaszadással a kérdésre, tudom guglizni kellett volna előtte.
2013. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Azt,hogy külföldre nem mehetek,még az én oktatóm is mondta,de azóta változhatott.
2013. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt nem szabad külföldre menni, de ez nem változott mostanában, sőt talán sosem.
2013. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki feltesz egy ilyen kérdést, hogy érez magában bátorságot, hogy bemenjen kiváltani a kártyát...
2013. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!