Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

Milyen motort ajánlanátok A2-es jogsi megszerzése után?

Figyelt kérdés

Hamarosan vizsgázok A2-ből, és télen, de legkésőbb kora tavasszal szeretnék egy motort venni. Mivel semmi tapasztalatom nem volt motorok terén a jogsi előtt (még Simsonon se ültem), így arra gondoltam, hogy egy szolidabb 250-es motorral kezdenék. Azért nem 125-össel, mert elég nehéz vagyok, közel 120 kiló, így a 125-ös kicsit nehezebben vinne.


350-400 ezer ft-om lenne rá. Különösebb elvárásaim nincsenek, talán annyi, hogy azért a gatyámat ne egye le rólam, tehát 4l-ben álljon meg kb (a kevesebb, természetesen nem baj). Illetve néha el lehessen vele menni hosszabb utakra is. Na nem olyan hosszúakra, 200km körüliekre. :)


Szóval milyen motort ajánlotok? Én eddig a Honda cbf250-et, a Yamaha Ybr250-et, a Suzuki TU250-et és a Hyosung GT250-et nézegettem. Ezekből nekem a Hyosung tetszik legjobban, és meglepően jókat is olvastam róla.



2013. szept. 21. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem honda cbf250 van, baba egy gép, sokat nem eszik, menni is megy szépen
2013. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aprilia RS 125 úgy elindul alattad hogy megse bírod tartani, neki nem gond a 120 kg-d de a 150 se, van benne erő. Szerintem kezdj vele, az RS megtanít motorozni. Barátnőmmel rendszeresen ketten mentünk rajta, én 100 kg körül vagyok (198 cm), ő pedig olyan 62 kg (171 cm), autópályán a 100-120 közötti tempót kiválóan vitte.
2013. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


1. válaszoló: a CBF250-ről lenne egy olyan kérdésem, hogy te mekkora fogyasztást tapasztaltál nála? Mert elég eltérő adatokat lehet olvasni neten.

Illetve még egy kérdés: alkatrész ellátottsága mennyire jó? Van hozzá minden, ami kell?


2. válaszoló: köszönöm az ajánlást, de én inkább 4t motorokban gondolkodom, azon belül is inkább a klasszikus, illetve naked motorok jönnek be. De igaz, ezt kihagytam a kérdésből.

2013. szept. 24. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
KTM 450 exc, Husqvarna 610 SM
2014. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!