Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most gyakorlatizok autóval,...

Most gyakorlatizok autóval, az normális ha nem érzem az autót a részemnek, meg zavar a kuplungolás?

Figyelt kérdés

Van ez az érzés amikor részemnek érzem mondjuk a biciklit, tudom meddig tart az eleje, vége, oldala, tudom uralni magabiztosan. Viszont valahogy ez az autó nekem nagyon fura (direkt egy egy kisautót választottam), olyan mint ha egy hatalmas csónakot kéne irányítani, úgy hogy nem érzem a határait, az erejét. A kuplungolás meg olyan fura, miért nem olyan mint a gokart hogy csak nyomni kell? :) Úgy érzem ha ez így marad automata váltós kocsim lesz, mert ez a kuplung dolgot nem tudom megszokni hogy állandóan be kell majd nyomni, minden egyes zebránál, lámpánál megállás előtt mondjuk :)

Fog ez majd később változni vagy én ilyen anti-autó vagyok? Pedig szeretnék én kocsit vezetni, azért is álltam neki. Hallottam hogy vannak akiknek egész életükben nem tudnak megtanulni egy autót irányítani, remélem én nem ezek közé tartozom. Pedig sejtem hogy hogyan kéne, beletudom magam képzelni hogy milyen gyorsan, dinamikusan vezetni, de a valóság valahogy visszaránt :)

23/L



2013. szept. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igy van, neked nem nagyon való a vezetés.
2013. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. A kezdő köbbségénél ez így van. Még annál is, aki autóban született. Idővel belejösz.
2013. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem úgy született, hogy tudott dinsmikudsn vezetni, meg érzi az autót.

Ki fog alakulni nálad is minden. Ha nem érzed az autót akkor találj magadnak viszonyítási pontokat. Pl a fényszóród tükröződéséből tudsz következtetni arra, hogy mekkora a távolság közted és az előtted lévő között.

A kuplungolást pedig hidd el észre sem fogod venni, hogy csinálod, annyira természetes lesz. Lehet, hogy nem az 5. vezetési óra hanem csak a 20. után, de nem lesz gond. Az automata váltó a papírkutyáknak való :D

2013. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 L.Thomas ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló az automata váltó városi használatra jó se több se kevesebb.
2013. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!