Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egy motorvizsga?

Milyen egy motorvizsga?

Figyelt kérdés
szeretnék motorvizsgát letenni jövő nyáron. Hogyan megy egy vizsga? Láttam párszor hogy az oktató autóját kell követni. Van parkolás vagy fordulás vagy mik vannak? köszönöm

2013. szept. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A rutin vizsga olyan, hogy előtte begyakoroltok 3 kört és azt kell megcsinálnod, illetve 8-as alakban a bólyák körül tolni a motort.


Forgalomban az oktató előtt mész (ha mögötte ugye nem látná mit csinálsz :D ) Vizsgán, egyszerre max 2 ember megy és ilyenkor van, hogy a hátsónak meg kell előznie az első embert: Nekem ilyen megfordulás nem volt, parkolni meg minek. Ez nem kocsi :)

2013. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 11. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, nekem tologatni nem kellett a motort


1. kör bóják közt indexeléssel és hátranézéssel menni, majd egy rövid szakasz ahol lehetőleg lassan egyenesen kell menni, végén megállni két bója között

2. kör szlalom, pálya végén 2 darab 8-ast csinálni, vissza szlalom, vége ugyan az mint 1.

3. kör gyorsítás /felváltani 2/, pálya végén kanyar, újból gyorsítás, fékezéssel megállni egy 2 bója közt kb 10m-es hely lesz rá, üresbe rakni, aztán pálya végén 2 bója közt megállni


közben nem teheted le a lábad, csak a 3.-nál, és összes elindulásnál index

2013. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oktató autóját kell követni??? Hol láttál ilyet? :)

Egy motor vizsga milyen?Nekem kellemes volt,mert élveztem a nagy gépet amit alám vágtak és tudtam is menni vele,a forgalomban sem volt gondom,mert többéves kocsijogsim volt már.

Ha jól felkészítenek a vizsgára akkor nem lesz probléma.De ha nem akkor megvágnak és vehetsz plusz órákat,tehát ha valami nem megy akkor magadtól kell venni a plusz órákat,meg nem árt ha jól tudsz motorozni ha kikerülsz,mert úgy kell hajtani a vasat mintha minden kocsi Téged üldözne :)

2013. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a "8"-ast csak A kategóriánál kell...
2013. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!