Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány forintos üzemanyagárnál...

Hány forintos üzemanyagárnál tennéd le az autód?

Figyelt kérdés
És milyen autód van mennyit fogyaszt.
2013. szept. 4. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

700ft

1.6 tdci 2 éves 4,6 a teli tankos átlagom.

De már 550-nél is nagyon meggondolnám hova mennék autóval !

2013. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én olyan 500-nál eladnám és vennék eegy priust városba tökéletes senki se tud vele fogyasztásbaann versenyezni.
2013. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
soha, inkább nem eszek :) nagyon sajnálatos ezek a benzinárak szerintem, de nem tudnék meglenni nélküle, talán 1000ftos benzinárnál elgondolkoznék a benzin-gázos autón
2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1,6 16V Renault Megane I Ph2, vegyesben jelenleg 6,3 literes fogyasztással.


Amíg a NAV rendes normát ír elő, és amíg a cégem kifizeti a 9,5 l/100km-t +9 Ft/km amortizációt, addig nem teszem le az autót, mert jó kereset kiegészítés.

:D

2013. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nincs autóm.

Ha lenne akkor nem tenném le 700ft-os üzemanyagárnál sem ha közlekedni akarok.

Ha a gázolaj, benzin drágul akkor a tömegközlekedés is és valamivel kell menni...

2013. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.Talán 1000Ft/l ár körül már csak akkor venném elö amikor feltétlenül szükséges.A kocsim fogyasztására nincs különösebb panaszom.(2.2 Honda CR-V dízel)
2013. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok, elfelejtettem, kia pregio 2.7d, max 10-11l városba, de lehet 8is, a legnagyobb eddig 16-17liter volt, autópályán 135tel, és majd 2 tonnával megpakolva, motorjaim max 3-4litert esznek
2013. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A felesleges élmény furikázásoknak nálam vége, amik korábban természetesek voltak.

Akárhogy is számolom, viszont autóval 2 személytől még mindig olcsóbban kijövök mint tömegközlekedéssel.

Autóm 5,5-6,5 litert fogyaszt (1.2 benzin), amit én sokallok. Most fogom egy 3,5-4,5 liter fogyasztó dízelre cserélni.

2013. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már most is félig letettem, keveset járok az autóval, pedig nem mondanám, hogy a az autó fenntartása miatt koplalok, de hát azért 435 forint egy liter benzin, meggondolom, hogy szórom-e a pénzt. Leginkább akkor használom, ha nem tudom nélkülözni, ha nagyobb távra megyek, mert akkor megéri. A közelbe biciklivel megyek, de igyekszem kibővíteni a hatótávomat, lehet, hogy veszek egy robogót, vagy a biciklit alakítom elektromos üzeműre.

Biztosan sokan vannak még így abból ítélve, hogy visszaestek a tankolások és sok kút már bezárt, még a dohánybiznisz előtt.

2013. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs az az ár ami miatt letenném az autót.

Nekem ez az "életem", minden másról le tudok mondani(sok mindenről le is mondok miatta).

Míg lesz autóm és kapható üzemanyag addig én kocsival járok.

2013. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!