Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud egy helyet hogy...

JDMDrifter98 kérdése:

Valaki tud egy helyet hogy tudok Nissan 200sx et venni ami 150 ÉS 200 Ezer forintos árban van?

Figyelt kérdés
Már szinte idegesít hogy nem találok sehol mert vagy bontott és hiányos vagy "enyhén" tuningolt és vagy 1 Millió forint szóval nem tudom hogy mit tegyek viszont. Vezetni szeretnék vele és hát sokall több dolgot nem szeretnék csinálni vele. Persze maximum verseny ülést úgy nevezett kagyló ülést és egy Drift kormányt szeretnék bele rakni ennyi. Bocsánat a sok úgymond történetért.
2013. aug. 7. 12:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsánat a kérdésben a hogy helyet ahol bocsánat
2013. aug. 7. 12:01
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
150-ért csak álmodban lesz...
2013. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondtuk már hogy ladát vegyél ennyi pénzből, olyan elvárásaid vannak amit nem lehet teljesíteni. Nissan 200sx-et nem fogsz sehol kapni ennyi pénzért, ez olyan mintha ferrárit akarnál venni egymillióért.
2013. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy, 9?

Nissan 200sx olyan ritka mint a fehér holló, swiftet vegyél 150ért, ne sx-et... Attyaég.

2013. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha lenne pálinkám, már nem lenne...

Ha tudnék eladó 200sx-et 150-ért, már megvettem volna régen.

2013. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utazz ki Japánba, ott biztos van ennyiért is. Amúgy meg álmodozz tovább, hátha....
2013. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindenki azt irja hogy annyi penzbol. nem lesz 200sx de olyat szeretnek es Ladam mar volt ja es a kedves valaszironak aki azt irta hogy Hany eves vagyok 15 de azert koszonom a valaszokat
2013. aug. 7. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól mert te olyat szeretnél annyiért, még nem fogja neked odaadni senki.

Én is szeretnék Skyline-t 1000 Ft-ért, mégse lesz.

2013. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ülj vissza a házi feladat mellé, aztán ha felnősz, tudsz annyi pénzt keresni, hogy vegyél normális autót. 150 ezer Ft-ért szinte semmilyen használható állapotú autót nem fogsz kapni, nemhogy driftautót. Csak ladát fogsz ennyiért kapni, ha az nem jó, akkor mondd meg apuéknak, hogy spórolgassanak még. :)
2013. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!