Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul?

Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Van egy Nissan Cherry-m 1.7D 6 éve nem volt beindítva de pár napja beindítottam és nagyon könnyen indult, viszont azóta nagyon nehezen indul, vagy egyáltalán nem akar hidegen, ha bemelegszik nincs probléma.

2013. aug. 6. 11:31
 1/3 Dörmögő ***** válasza:
Izzítógyertya? Vagy ami valószínűbb hogyha a régi aksi van benne akkor az már gatya. Hidegen beindul, mire bemelegszik addig az aksi is kap valamicske töltést és akár ezért is lehet hogy melegen már tekeri. Még hidegen mérj rá az aksira. Ha 12.5-körül mérsz minimum akkor jó lehet az aksi, de ha csak 12.3, vagy ez alatt van akkor cserélni, vagy jobb esetben csak tölteni kell.
2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egész este töltőn volt, forgatja rendesen, én is izzító gyertyára gondoltam csak kell a megerősítés :), köszi a választ.
2013. aug. 6. 13:22
 3/3 Dörmögő ***** válasza:
Még annyit hogyha 6 évig állt akkor cserélj rajta üzemenyagszűrőt. 1-2 db ezres, de ártani biztos nem ártasz vele.
2013. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!