Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen származású autót vegyek?

Milyen származású autót vegyek?

Figyelt kérdés
Amire nem megy rá a gatyám, ha baj van. Nem kell sűrűn szerelni. Dízeleset akarok, maximum 5l fogyasztással. Nem fontos, hogy nagyon bivaly legyen de azért menjen. Tankolni havi 20-asom lenne rá, km-ben kb 900km.

2013. szept. 4. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Mondok én olyan autót, ami 5 literrel elmegy, csak az nem fog tetszeni. Fiat Punto 1.3 MultiJet. Cégnél van 6db belőle, mennek mint a rakéta és mindegyik 5 liter alatt iszik vegyesbe. Egy tele tankkal 1000-1200km szoktunk menni. A Fiatokkal csak az a baj, hogyha elérik azt a bizonyos kort (kb. 8-10 éves kor) akkor utána már menthetetlenül lehet hordani a szerelőhöz minden nyavalyával. Viszont előtte nagyon jó fogyasztással és nagyon minimális szervizigénnyel kiszolgálnak. Ez tapasztalat.
2013. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem a céges Fiat Doblo 1,9 JTD motorral 5 literből kivan.
2013. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dízeles autót venni hatalmas lutri. Sokkal kevésbé az a lényeg, hogy 1-2 literrel többet vagy kevesebbet fogyaszt, mint hogy mekkorát fogsz szívni a nagy valószínűséggel szükséges tetemes költségű javításokkal. A legtöbb dízel autót akkor adják el, amikor közeleg egy komoly szervizkiadás, mint turbó, nagy nyomású szivattyú, kettős tömeg lendkerék...
2013. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, a Doblo-ba most van 317 622 km, multhéten vettem meg a cégtől (újitottak másik autót, ezt meg eladták), csak én jártam vele így más nem vergelte. olajcserén kívűl egyszer volt egy generátor problémája még 3 évvel ezelőtt. Én ajánlom a Fiat-okat, egyébként igaz amit az utolsó válaszoló írt. Dizel autókat már akkor adják el, amikor a vége felé jár...
2013. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!