Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha havonta kb 1600 km-t fogok...

Ha havonta kb 1600 km-t fogok utazni munkaügyben megéri egy 1.4es dízel mazda?

Figyelt kérdés
Mindenki arról faggat, h nem zavar, h milyen rohadtul sokba fog kerülni ha valami elromlik benne, hiszen dízel. De egyáltalán miért romlana el? Vagy ha igen, egyre több ember írja itt pl, h lehet drága az alkatrész, de amit megspórolsz az üzemanyagon, el is költheted az alkatrészre. Benzinesből nekem egyedül az opel corsa 1.0 érné meg, azzal pedig országúton mennyire biztonságos menni?
2013. szept. 2. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem ragozom: meg.
2013. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"de amit megspórolsz az üzemanyagon, el is költheted az alkatrészre."


Az a baj,hogy a dieselnél "megspórolt" pénz csak elméletben vagy papíron vázolgatva létezik.Én még egy emberrel sem találkoztam aki a borítékba gyűjtené.Az a baj ha beugrik egy nagyobb,költségesebb javítás azt általában nem fogja tudni kifizetni egyből,aki meg csikkzsebből kivágja,annak meg nincs szüksége spórolásra ugye.. :-)

2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Soha nem vegyél PSA konszern motorral szerelt Mazdát!!
2013. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!