Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sárga plaket-es autóból (...

Sárga plaket-es autóból ( konkrétan Seat Alhambra 2003-as 1.9-es diesel) lehet zöldet csinálni? Mennyibe kerülhet kb egy ilyen művelet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

olyan plakettet adnak neki, amilyen besorolásba való.

Max ha elírták...

2013. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, és idéntől ez már nem regisztrációs adó köteles átalakítás. De engedélyköteles. Gondolom valami újabb típusváltozat motorját, kipuffogóját, vezérlését kellene átrakni bele a bontóból, aztán NKH-nál újra vizsgáztatni, mert minden átalakítás ezzel jár. Hívd fel a műszakvezetőt a Mozaikban vagy a Vas Gerebenben, mindkét helyen nagyon rendes és segítőkész gárda van.

Nekem most nyáron alvázszám cserém volt, és olyan 40-45e Ft-omba került a manőver vizsgadíjjal, mindennel együtt, gondolom, a tied sem lesz olcsóbb mutatvány.

2013. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Én Németországon élek, és itt kellene hogy zöld matricás legyen az autóm! Mondjuk biztos,hogy magyarba csináltatnám meg inkább,mert itt milliókba kerülne! De tudná esetleg valaki,hogy konkrétan mit kell kicserélni benne,és hogy ez technikailag megoldható e, mennyibe kerülne kb., és hogy megéri e egyáltalán ilyenben gondolkodni? Köszi!
2013. szept. 2. 07:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Komplett motor, kipufogó. Szerintem nem éri meg, a bontó is drága, a munka is sok, a hercehurca is sok, csak igazán különleges darabokkal érdemes, egy tucatautó esetében jobban jársz egy cserével.
2013. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!