Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek van meg a kód?

Kinek van meg a kód?

Figyelt kérdés
Szervízbe kivették az autóbol az akumulátort és nem ment a rádió kivettem a biztosítékot és most kéri a kódot de azt nem találom a papírok között.

2013. aug. 6. 16:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Seat Alhambráról lenne szó ezt kifelejtettem.
2013. aug. 6. 16:05
 2/7 Sinead ***** válasza:
50%
Elvileg ha gépre rádugják a kocsit, a programból elő lehet keresni a kódját.
2013. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ahhoz milyen kábel vagy mi kell, hogy rá tudjam kötni? Rálehet sima othoni laptopra is?
2013. aug. 6. 16:10
 4/7 Sinead ***** válasza:
75%
Legegyszerűbb ha egy szervízhez bemész, és megnézik neked 1-2 ezerért. Te is meg tudnád, de ahhoz kábel + program kellene. A te autódhoz nem tudom milyen való, de az én Corsámhoz 10-13 ezer között lehet kapni hamisitványt, és kb 200 ezer a hozzá való gyári.
2013. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony. Vidd el egy (márka)szervizbe és két perc alatt megmondják! Írd is föl a későbbi ilyen esetek miatt!
2013. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek a kódok általában egyediek. Tehát ha valakinek meg is van és megadja neked, nem valószínű, hogy a tiéd működik majd vele.
2013. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek már elvittem szervízbe és megoldották a problémát.
2013. aug. 7. 14:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!