Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30 liter benzinbe került egy...

30 liter benzinbe került egy kis gázolaj, hol tudnám ezt leadni?

Figyelt kérdés

esetleg benzinkúton?

veszélyes hulladéknak számít?

mit kezdjek vele?


2013. aug. 30. 15:37
1 2
 11/19 kovpet ***** válasza:
Amúgy jövedéki termék, tehát lehet, legálisan nem is lehet eladni, de nem hiszem, hogy ilyen esetben ezzel valakinek is baja lenne. Mindenkinek jobb így, mintha kidobnád...
2013. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

hétfőn megy egy közeli barátom autószerelőhöz, aki egy márkaszervizben dolgozik, csak otthon is bütykölget olyan típusú autókat...na majd megkérdeztetem tőle vele :D


ha fűnyíró vagy fűnyíró traktor is elmegy vele, nem okoz kárt, akkor még itthon is hasznos lehet, ha nem ajánlja, akkor továbbértékesítem :)


köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 30. 16:17
 13/19 anonim ***** válasza:

90% benzin 10% gázolajjal még a legmodernebb új autók is elmennek.


De nincs benzines autótok? Egy 60 literes tankba lazán bele lehet nyomatni ebből a "keverékből" 5-10 litert tankonként aztán kész, észre sem fogod venni.


Vagy ha jó áron adod én megveszem, le ne add a veszélyes hulladékba :D

2013. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hol laksz én megveszem.
2013. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mint kiderült 20l gázolaj és 70l benzin
2013. aug. 30. 22:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk már magában nem használnám, csak hígitva.
2013. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, azt hígítva használható fűnyírásra stb-re... Esetleg egy Simson szintű öreg motor, vagy Lada szintű kocsinak se árt.
2013. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Napkiraly ***** válasza:
hol van, mennyiért adod?
2013. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De bizony a Ladának és a szimónak is árt nemhogy a moderneknek, először valószínűleg a hajtókarcsapágyakat veri szét,közben köpi a gyertyát illetve mivelhogy nem ég el teljesen a gázolajos cucc így lehúzzák a gyűrűk (leginkább 4t-nél okoz +gondot) 100-200km után elkezd gyengülni az olaj kenőképessége és ami túlélte ezt a 200km-t az is szépen lassan szétkopik.A 4-t nél a szelepülékeket berakja koksszal amitől kitámaszt a szelep és még sorolhatnám...


Mindez igaz az öreg autókra,de akár a legújabb sportkocsikra is... Sőt a fűnyírókra is...


Tudom régi a kérdés de hátha olvassa valaki...

2019. máj. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!