Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30 liter benzinbe került egy...

30 liter benzinbe került egy kis gázolaj, hol tudnám ezt leadni?

Figyelt kérdés

esetleg benzinkúton?

veszélyes hulladéknak számít?

mit kezdjek vele?


2013. aug. 30. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Add el egy autószerelőnek mosóbenzinnek!
2013. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

arra jó lenne, gondolod?

mert akkor egy próbát megér... mennyiért tudnám eladni, vagy mennyi annak a reális ára? (nyilván áron alul is eladnám, mert én nem tudom felhasználni)

2013. aug. 30. 15:44
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi az a gázolaj..?

És milyen autóba?


Egy Zsigulis pl simán el megy 70-30% aránnyal..,max füstől..

Egy mai korszerü autó is elviseli..csak úgy kell "rá"keverni,úgyhogy ne dobd ki,drága a benzin!

2013. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

elírtam a kérdést...

90 liter benzin, minimális gázolajjal

2-3 éves autóba tankolták, nem indították el, leszivatták belőle ezt az üzemanyag keveréket, kitisztították és teletankolták gázolajjal, tehát a kocsinak szerencsére nem lett baja, viszont megmaradt 90! liter benzin+gázolaj keverékünk, amit nem tudunk hova tenni

2013. aug. 30. 15:48
 5/19 kovpet ***** válasza:

Hulladékudvarban tudod leadni (nem akármelyikben, nézz utána), de szerintem felesleges. Ha 90 liter benyába ment kicsi olaj, akkor simán járhatsz vele. Szerintem. De azért kérdezz meg egy autószerelőt.

Ha azt mondja, hogy mehetsz vele és nem mered, akkor add el neki :)


Amúgy milyen benzines kocsinak van 90+ literes tankja?

2013. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

disel kocsi 90 literes tankkal, csak disel helyett benzin ment bele


("az elírtam a kérdést" a számokra vonatkozott -90 helyett 30at írtam-)

2013. aug. 30. 16:01
 7/19 A kérdező kommentje:

na h tiszta legyen (legalább ez, ha már a benzinünk/gázolajunk nem is :D )

adott egy disel-es kocsi 90 literes tankkal

már majdnem világított a kis lámpa h szomjas a kicsike, ezért elgurult a benzinkútra, ahol gázolaj helyett közel 90 liter benzint kapott :/

jött az autómentő, szerelő stb. szal már kutya baja, de a nyakunkon maradt a gázolajos benzin és nem tudom hova tenni, ezért szeretnék megválni tőle

2013. aug. 30. 16:04
 8/19 kovpet ***** válasza:
97%

Ja, értem. Szerintem simán add el. Persze mondd el, hogy van benne kis "extra" cucc is. :)

Nem hiszem, hogy egy kis benzines fűnyírónak vagy egy Ladának gondot okozna ez. De szerintem másnak sem.

2013. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

tehát akkor benzinként eladhatom, ha vki megveszi annak ellenére h van benne egy kis gázolaj

nem teszi tönkre a motort?

2013. aug. 30. 16:09
 10/19 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen kis mennyiség nem, de mondom: hívj fel egy autószerelőt. Lehet, neki kelleni is fog a nafta egyből, ha jó áron adod.
2013. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!