Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a 800 cm3-as...

Mi baja lehet a 800 cm3-as kisautómnak 130 km/h-s használattól? Mennyit ártok ezzel a motornak? Az olajat már most is eszi, esetleg van összefüggés?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"ezeknek a motoroknak a végsebessége 144 kmph de az már nagyon megterhelő nekik."

Gondolom te már ültél is Sparkban. :) Az én tapasztalatom éppenséggel azt mutatja, hogy üzemmeleg motornál, háromnegyedes tankkal, három személlyel, csomagok nélkül bírta volna a 160-as FÖLÖTTI sebességet tartani. (Nem, nem lejtőn...)

2013. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én 1.4-es Cliom meg BÍRTA VOLNA a 270 km/h-t tartani 5 személlyel, csomagokkal. :) De nem próbáltam... :D


Figyelj, ha egy ilyen kis autót, a 13"-os bicikli kerekeivel 160-al hajtasz úgy,hogy 2 személy életéért is felelős vagy, hát gratulálok.


Persze... ki lehet taposni belőlük 160-at...meglehet. De egyrészt sem a futómű, sem a motor, sem a kerekek nem arra vannak kitalálva, és egy erősebb menetszél nekivágja a szalagkorlátnak az ilyen pici kocsikat. A 144 km/h végsebesség nem véletlenül van regisztrálva. 110.... nem több..annyi kell azoknak

2013. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"ma 12:55"

nem ültem, gyári értéket mondtam ennyit írnak.

2013. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Úgy nyilatkozz valamiről, hogy tudod is mit írsz! Így bele a nagyvilágba én is írhatom, hogy a Bugatti Veyronnak semmi úttartása nincs, bezzeg egy Fiestaval még repülni is tudtam volna.

2013. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem Spark, de majdnem talált. :) Annál eggyel régebbi verzió, Matiz II.

Katalógus szerint valóban 144 km/h a vége de én már mentem vele 150-et is. Még az sem volt padlógáz de feljebb nem mentem mert nem akartam bírságot. Kanyarokban stabilabb mint a többi toronymerevítővel és 155/65-ös abroncsokkal.

2013. aug. 30. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!