Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiknek hidjek, motor...

Melyiknek hidjek, motor hangjának vagy a fordulatszámmérőnek?

Figyelt kérdés
Ezzel azt akarom kérdezni,hogy utólagossan szereltettem be fordulatmérőt az autómba,és amikor a fordulatszámmérő 3 ezer körül jár,akkor szoktam váltani,mert már a motor hangja erős,de a fordulatszámmérő biztos jó,mert 6.500 körül letilt,és az is azt mutatja. Szóval akkor most mit nézzek,a motor hangját, vagy a fordulatszámmérőt?

2013. aug. 27. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha szinkronban van, akkor mindegy. Egyébként a motor hangja jobb visszajelzés.
2013. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fordulatszám alapján válts, mert a hang becsapós. Van hogy kis fordulaton is erős hangja van egy autónak, illetve van amelyiknek magas fordulaton is még kellemes a hang. Becsapós.
2013. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elsősorban a helyesírási szótárnak higgyél
2013. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a motor hangjának "hidj",de mielött váltanál nézz rá a fordulatszám méröre is.
2013. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kocsimban nincs fordulatszám mérő, így hang alapján váltok. Az a biztos, és könnyen hozzá szokik az ember füle.
2013. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!