Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a nekem való?

Melyik a nekem való?

Figyelt kérdés

160 centi vagyok és 14 éves. Most lesz meg a jogi milyen motort válasszak. Endurot vagy crosst??? Esetleg Supermotot.

A lényeg hogy leérjen a lábam :)



2013. aug. 27. 15:22
 1/6 schocko ***** válasza:
Robogót!
2013. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem vezetheted M jogosítvánnyal
2013. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De vezethetem ha nem haladja meg az 50 köbcentit.
2013. aug. 27. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
De meghaladja. Az hogy 50-es papírod van rá az egy dolog. Az első rendőr kiszúrja hogy nem 50-es. Nem hülyék ők se. Aztán majd fizetsz mint a katonatiszt
2013. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 50es supermotom van, hulyesegeket beszel az elottem szolo. Am ilyen alacsonyan max simson, robogot ne, az fos es nem tanulsz meg motorozni. Simsont vegyel az jo gyakorlo motornak. Se endurot se krosszt nem tudsz vezetni 160 cmvel, nekem van egy (supermotohoz kepest) igen alacsony generic triggerem es meg nekem is nagy egy picit pedig 172 vagyok, szval simson!!!:)
2013. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 31. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!