Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valakinek dízel kocsija...

Ha valakinek dízel kocsija van, miért néznek fel rá jobban?

Figyelt kérdés
Vagy társaságban ha megtudják akkor rögtön érdeklődnek, kérdezgetnek a kocsiról. Legyen az 1.4-es HDI, vagy 3.0 TDI.
2013. aug. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam a 250 ló fölötti benzinesnél is szoktak kérdezősködni,amikor megtudják xD
2013. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy a dizelre mennyit kell költeni, aztán ámulnak bámulnak, mikor kiderül hogy nem.
2013. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan emberrel, akit felizgatott volna a tény, hogy egy másiknak dízel kocsija van.
2013. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tizenpar eve dizel autom van,de sosem ereztem,hogy emiatt felneznenek ram .. :)
2013. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahogy én sem érzem úgy, hogy fel kéne néznem valakire, akinek diesel autója van. De persze le sem nézem.


Bennem inkább maximum néhány kérdés merül fel. Mire használod? Mennyit mész vele? Megtérül-e?


És ilyenkor szokott kiderülni, hogy azért vett diesel autót, mert épp diesel-ben volt ilyen színű a piacon. :)

Sokan nem szoktak belegondolni, hogy napi pár km-es útra nem szabad dieselt venni, hiszen sokszor még a cél elérésekor is hideg a motor. Aztán meg csodálkozik,hogy elromlik a turbó, stb...aztán lehet költeni rá, mivel a diesel legnagyobb ellensége a hideg motor.

Csak rendszeres hosszú útra vennék. Itt nem feltételen napi több száz km-re gondolok, hanem napi 40-50 km folyamatos, megszakítás nélküli útra. Az sem oké, ha valaki megy napi 200 km-t, de 5-10 km-es szakaszokban, 1-2 órás kihagyással.

2013. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!