Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 146-ba, miért 40E...

Alfa Romeo 146-ba, miért 40E ft 8 db gyertya?

Figyelt kérdés

ismerősömnek alfa romeo 146 van és mondta ,hogy akart venni bele gyertyát és azt mondták ,hogy 40E na mondom ezek h*lyék 40E?mondom az nem létezik most keresgéltem és tényleg [link] miben más ez az NGK-s gyertya mint amit én vettem az R19be ugyan úgy NGK-s és abból 4000Eft volt a 4 db

alfához csak 40 E ért lehet venni gyertyát ?


2013. aug. 24. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

van egy rossz hírem. igen..és még nem is a legdrágábbak..

a szutyukimba csak 4 db kell, de az is 24 e forint...


nézd végig a nippon gyertyák árait, aztán mit ír elő az alfa gépkönyve...


olcsóbbat beletenni nem tanácsos.csak amit a gyár előír(vagy jobbat)

2013. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 156-ba kerek 100-as, igaz TS tehát 2x annyi kell bele. Viszont azt csak 100k km-enként kell cserélni.
2013. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

600RR-be egy 1 gyári gyertya 8K (irrídíumos).

Alfába 8db gyertya kell (Twin Spark), tehát 5K/db.

Az, hogy a Renaultba 1K a gyertya az nem jelent semmit. Nem lehet egy napon említeni a két autót.

2013. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell a 40000 ft-os szettett megvenni. Nekem is Alfa Romeo-m van (Giulieta), augusztus végén cseréltettem benne gyertyát, 2600 ft vold darabja, NGK került bele. Amit a gyár előír, az irridium-os, de felesleges beletenni, mert semmivel nem jobb, ezt tapasztalatból mondom.
2013. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!