Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kisbuszt vegyek?

Milyen kisbuszt vegyek?

Figyelt kérdés

Kisbuszt szeretnék venni nyílván a legmegbízhatóbbat! de melyiket?

Ford? Én nagyon szeretem a márkát a családba van 2transit is 10évesek az egyikbe kellett akkumlátort cserélni semmi mást. de az egyik 100000km-t a másik 130ezret futott bútorszállításra használják őket.

Renault Master? Ismerősömtől hallottam hogy 300000km után elszakadt a vezérműszíj..

Toyota? A mentőket 1000000km uzán selejtezték le azt hallottam..

Peugeut? Azt mondják nagyon jó a motorja

Az hogy használtat vagy újat veszek még én sem tudom de ez mind1. MELYIK A LEGMEGBÍZHATÓBB??



2013. aug. 20. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a transit bevált akkor azt érdemes lehet. Ha új, akkor számolnék hogy melyiket a leggazdaságosabb megvenni minden szempontot figyelembe véve, (pl. a fogyasztás, szervízköltségek) ha használt akkor meg állapot alapján is nagyon megnézném. Opel Movano se lehet rossz, azt is megnézném, úgy hallottam jobban megy mint a transit és a fogyasztás sem rosszabb. Renaultnak elszakadt a vezérműszíj 300ezer után, de mikor kellett volna cserélni?? biztos nem az ő hibája volt hogy elszakadt, de mégis fordot vagy opelt hamarabb venném.
2013. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Transit jó választás, kiforrott, jó, strapabíró konstrukció és gazdaságos is, 500e km-t is elmennek hiba nélkül.

Ranault is jó a haszonjárműben, de karbantartásigényesebb.

Toyotával csak jól járhatsz, de hibája hogy eléggé fapados, a legfelszereltebb is csak szervokormányt és elektromos ablakot tartalmaz.

Peugeot/Citroen/Fiat ugyan az a konstrukció, sokat birnak, keveset esznek, de sok apró bosszantó gond van velük.

Ajánlom még a VW transportert, ami kinyírhatatlan, gazdaságos, csak az alkatrészek drágák kicsit.

Másik ajánlatom a Mitsubishi L300, ha személyautósat akarsz, de csak a 95 előttiek. Nagyon kényelmes, nagyon jól felszerelt változat is van és nagyon megbízható.

Sok függ attól is, hogy mire, hogy és mennyit használod.

2013. aug. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a TOYOTA HI-ACE Hiace 4x4-est tudom ajánlani.A cégnél ahol régen dolgoztam ilyennel anyi hogy az 9 főssel hordtam az embereket.igaz nincsenek teli sok sok kütyüvel de van bennük klíma,elektromos ablak,az újabbakban ABS,légzsák is szerintem ez bőven elég felszereltségnek egy kisbuszba így legalább nincs minek elromlania benne


itt egy pár HI-ACE öszkerék hajtással az újjabb kasztnisból.


[link]

[link]

[link]

2013. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk vw transporter t4 esünk volt, eégsz európát beutaztuk vele :D
2013. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ford Ferlin ***** válasza:

En egy Fiat ducatoval 2.8 jtd-n dolgoztam évekig 800000 km volt benne mikor eladtak alollam,sosem kíméltem,bar a kötelező szervizt pontosan kapta.Olajcserétől olajcseréig kb 1l olajat evett ami teljesen normális!

Utána kaptam egy 2003 FORD TRANSIT 2.4 TDCi-t akkor 2 evés volt,140000km volt benne.de 210000-nel el is adtak mert állandóan elromlott.

Persze ettől meg lehet jó csak mi fogtuk ki,ez személyes tapasztalat.

Ja és a duki jóval erősebb volt.

2013. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volkswagen Transporter, Merci Sprinter ezek a legjobbak, hajtottam mindkettőt.
2013. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bajer ***** válasza:
Ha elég neked a max. 100-as tempó akkor vegyél VW T3-ast 1.6-os szívó diesel motorral. Olcsó hozzá az alkatrész, ugyanakkor nagyon megbízható a jó öreg 8 szelepes motor. Egyszerű konstrukció, kevesebb alkatrész, egy csomó dolgot otthon a kertben is meg lehet rajta javítani de inkább csak zsírzást, hűtővíz utántöltést igényel.
2013. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahol dolgozom, ott az értékszállítók Transitokat használnak.

Mondjuk ők 200 ezer km-ként újat kapnak, de a legutolsó szériával nincsenek megelégedve.

Azt mondták jó őket vezetni, de sokszor hibásodnak meg, az előző generációs sokkal jobb volt.

Szóval Fordból újat nem vennék....

2013. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hanomag-Henschel F20, F25, F30, F35

Mercedes-Benz 206,306

2016. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!