Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto 1.3 multijet?

Fiat punto 1.3 multijet?

Figyelt kérdés

Van egy 2004 puntom és az lenne a kérdésem,hogy hogyan hivják ezt az alkatrészt amit bekereteztem?

A másik pedig milyen folyadékot kell bele vennem mert már a minimumon van.

[link]


2013. aug. 16. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hűtővíz kiegyenlítő tartály ha jól látom. Előre kevert hűtőfolyadékot kell beletöltened. (fagyállósat ha lehet) De azt hiszem másmilyen nincs is.
2013. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma ezt vettem és ez jó bele?

[link]

Egyszerűen bele kell öntenem?

Bocs de semmit sem értek a motorokhoz,és nincs akitől megkérdezzem! :)

2013. aug. 16. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

FELHASZNÁLÁS

A GLACELF AUTO SUPRA megnövelt élettartamú fagyálló koncentrátum. Kiemelkedő finomságú monoetilénglikolból és szerves korróziógátló adalékokból készül. A termék a legfrissebb fejlesztések eredményeként született meg és így fokozott védelmet nyújt a fémalkatrészeknek a káros korrózióval szemben. A termék számos szabadalommal védett. Ioncserélt vízzel higítva belsőégésű motorok hűtörendszerének feltöltésére használható. Egy-aránt alkalmazható személygépkocsikban, teherautókban, kamionokban, autóbuszokban, mezőgazdasági- és földmunkagépekben. A 95-326/20.15.1995 sz. francia kormányrendeletnek megfelelően, ami a monoetilénglikol tartalmú anyagok kereskedelmi forgalmáról rendelkezik, és tartalmaz egy olyan adalékot ami keserű ízt ad az anyagnak. Erre azért van szükség, hogy elkerülhető legyenek az olyan balesetek, amikor gyermekek véletlenül lenyelik az anyagot.


Ez azt jelenti, mint ahogy írva is van, hogy ez egy koncentrátum, tehát kellő mennyiségű desztillált vízzel higitani kell. Hogy keverhető-e azzal ami most benne van nem tudom, de elvileg a hűtőfolyadékok keverhetőek egymással. (nagyrészt)

De ezt a problémádat az első benzinkúton némi aprópénz ellenében a kutas megoldja.

2013. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1:1 arányban kell keverni desztillált, vagy ioncserélt vízzel. Utána lehet beleönteni.


Nekem az lenne a kérdésem, hogy mennyire vagy megelégedve az autóval, ill. mennyit fogyaszt? Csak, mert én meg ilyen szeretnék venni.

2013. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2013-08-16 22:54- kérdezőnek a válasz:

Nekem 2 éve ilyen autóm van, maximálisan megvagyok elégedve vele fogyasztásilag, városon kívül 3,3-3,5 l, ha nagyon megpakolom az autót akkor is csak max 3,7 l fogyaszt, városon belül változó, 3,9 és 4,5 között mozog, de ez függ attól is, hogy mennyire kíméled, illetve milyen stílusban vezetsz.

Én vigyázok rá nagyon.


Üdv, Zs.

2014. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!