Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok réz hűtő felújító...

Tudtok réz hűtő felújító kisiparost? (Bp)

Figyelt kérdés
Üdv! Tudtok olyan öreg hűtős kisiparost Bp-en, aki hajlandó tisztességesen felújítani egy 16 éves réz (!) hűtőt, amelyben az 54-ből már 5 cső le van forrasztva, mert belső oldalukon, a forrasztásnál szivárognak? Szívesebben fizetnék egy tisztességes felújításért, mint holmi aluminiumból meg műanyagból összekendrácsolt utángyártott szemétért... de a régi jól bevált helyeim már bezártak.
2013. aug. 16. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én egy öreg réz hűtő felújító kisiparos vagyok. Az apám pedig nálam még öregebb réz hűtő felújító kisiparos. De képzeld, a nagyapám még az apámnál is öregebb réz hűtő felújító kisiparos volt. A fiamnak is azt javasoltam hogy legyen ő is réz hűtő felújító kisiparos, csak őt még nem tudom ajánlani mert még nem öreg.

Budapesten lakunk a Réz u.1/A-ban, ha ideérsz csengess a rézcsengőn, ha nem találsz itthon, a kerítésen lógó rézoxidos réztáblára véss üzenetet.

Ha szomorú vagy, menj be a sarki presszóba, ahol folyamatosan rezesbanda játszik, rézfúvósokon.

Ha berezelsz, az a te bajod...

2013. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt biztosan meg tudják csinálni:

[link]

2013. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hüllőben voltam. Biztos meg tudták volna csinálni, csak éppen nem akarták. Tele vannak zsíros megrendelésekkel, három napig várattak arra, hogy egyáltalán bedobják egy kád vízbe és megnézzék, hol folyik, utána azt mondta a koma, hogy vegyek újat húszezerér.

De a réz hűtő javítható, ha valaki rászánna egy napot, hogy szétszedje, újracinezze, összerakja. A kilencvenes években még egyáltalán nem volt gond az ilyesmi, de mostanra úgy látszik, ez is kihalt szakma lett. :-(

2013. aug. 17. 06:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!