Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt hogy tudom ellenőrizni,...

Azt hogy tudom ellenőrizni, hogy a hőfokjeladó, vagy a hűtő ventilátorom rossz?

Figyelt kérdés

a hűtőbe van tekerve a hőfokjeladó azon van 1 csatlakozó azt leszedem és amit leszedek csatlakozó vezetékkel annak adok 12V ot akksiról akkor az beindítja a ventilátort és akkor a jeladó a rossz , vagy azt nem azt csinálja ?


mert tegnap este szétment egy vízcsövem és ma megcsináltam próbáltam légteleníteni ,de nem kapcsolt be a ventilátor (gondolom azért ment szét a vízcső ,mert nem ment a venti akkor sem ) csak most nem tudom, hogy miért ,vagy még a termosztátra gondoltam, hogy nem nyit ki ,de az nem tudom ,hogy tudom ellenőrizni ,hogy jó e szétszedés nélkül


válaszokat előre is köszönöm !!


2013. aug. 8. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A hőfokkapcsolóra (jeladó)két vezetéknek kellene mennie és ha rövidre zárod őket, akkor el kellene indulnia a ventinek. Ha nem indul el, akkor ki kellene mérni, hogy egyáltalán megkapja-e a feszültséget, mert relé, vagy biztosíték hiba is lehet.
2013. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!