Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik az, hogy attól kapcsol...

Létezik az, hogy attól kapcsolt később a hűtő ventilátor mert az 1-ik cső rossz volt?

Figyelt kérdés

ma néztem hogy későn kapcsol be a ventilátorom megnéztem és találtam egy csövet ahol folyt a víz, mert a bilincsnél elrepedt levettem levágtam a rossz részt vissza raktam és utána már ott kapcsolt mint régen .


meg egy olyan kérdés hogy a légtelenítés az hogy kell ? mert én úgy csináltam, hogy bemelegedett a motor kapcsolt a venti én meg levettem a kiegyenlítő tartály kupakot szisszent egy nagyot utána addig nyomkodtam a hűtő + a termosztát közötti csövet amíg csak víz jött fel semmi levegő

de ha nem jó így a légtelenítés akkor hogy kell ? 94es R19


2012. aug. 22. 01:56
 1/5 anonim válasza:
Először is nem kell légteleníteni a hűtőrendszert.másodszor meg üzem meleg motornál nem szabad levenni a kiegyenlítő tartály kupakját.Hideg motornál feltöltöd a tartályt a min és max jelzés közé és slussz.
2012. aug. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyomkodhatod a csövet.. én is szoktam megszokásból... :D hátha jobb lesz.. :)

Nincs összefüggés aközött amit mondasz.

Maximum az lehet hogy kevesebb víz volt a hűtőben és hamarabb felmelegedett a víz mint ahogy átmelegedett a hőfokszabályzó (a termosztát).

Talán ennyi értelmes magyarázatot tudok rá adni..

2012. aug. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meleg motornál tényleg nem szabad vele játszani, könnyen megégetheted a kezed. Emelkedőn állj meg a kocsival és ott töltsd után, így légmentes lesz.
2012. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kell légteleníteni ????? na ez nekem nagyon új , akkor minek van a légtelenítő csavar a gumicsövön ami bemegy a hűtőbe? + mért írják mindenhol ahol az a probléma hogy nincs fűtés a kocsiban , hogy lehet levegős a rendszer ???
2012. aug. 22. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Rövid időn belül légteleníteni magát a rendszer.
2012. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!