Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2103as ladába hogyan lehet...

2103as ladába hogyan lehet megcsinálni kapcsolhatóra a hűtő ventit?

Figyelt kérdés
Gondolom a biztosìték táblánál kell bekötni valanelyik biztosítékhoz egy kapcsolót de melyikhez és hogyan?
2013. jún. 28. 12:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt egy kapcsolásirajz háttha ez segít valakinek...

[link]


de még mindig nem tudom hogy hova kössem a kapcsolót

2013. jún. 28. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés: Azt szeretnéd, hogy csak akkor kapcsoljon, amikor Te akarod (tehát kiiktatnád a termosztátot), vagy ha akarod, akkor is bekapcsolhasd, ha a termosztát még nem kapcsolná?


Egyébként semmiképp sem a biztosítótáblánál kell matatni. Láthatod, hogy a hűtőventilátor reléje direktben megkapja a 12V-t, és csak akkor kapcsol, ha a termosztát testet kapcsol a relére. Nagyon egyszerű dolgod van, csak a 26-os relé 86-os lábára kell kötni egy kapcsolót, amivel oda testet kapcsolsz. Így alapesetben ha nyit a termosztát, akkor a kapcsoló állásától függetlenül megy a venti. Ha a termosztát nem kapcsol testet, akkor pedig a kapcsolótól függően vagy megy, vagy nem.



Egyébként a rajzot én fordítottam, jó látni, hogy hasznos volt :)

2013. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1000 köszönet a rajzért és a válaszért is!

Köszönöm szépen :)

2013. jún. 28. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Ezeröcsi forever :D
2013. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!