Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtővízcsere után felforr a...

Hűtővízcsere után felforr a víz. Mi okozhatja? /Puntó1/

Figyelt kérdés
Lecseréltem a hűtővizet azóta kb 2-3 km után felforr a víz jelez a piros led és a kiegyenlítő tartály kupakja el is engedi a vizet. A ventilátor bekapcsolt de akkor már folyt a víz a túlfolyón.

2013. máj. 1. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Légtelenítve lett?
2013. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen
2013. máj. 1. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Termosztát jó?
2013. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom.


A tünetek a következők: Vízzel feltöltve, motor jár alapjáraton eltelik kb. 20 perc addig semmi probléma ekkor hirtelen felvillan a piros led a kiegyenlítő kupakja elkezdi engedni a vizet és nagyjából ezzel egy időben indul el a ventilátor is.

2013. máj. 1. 20:26
 5/9 A kérdező kommentje:
*A 20 perc az inkább 10 perc akart lenni csak elírtam. Durván 5-10 perc ahogy felmelegszik.
2013. máj. 1. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt érdekesség képpen ha fújatom a fűtést az utastérben akkor nem forr fel a víz, legalább is nem tapasztaltam az alatt amíg probálkoztam
2013. máj. 1. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy a termosztát nem nyit, vagy a ventilátor kapcsol későn. Kezdetben cserélnék egy termosztátot.
2013. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi. én is a termosztátra gyanakszom mert a felső cső ami a termosztátból jön sokkal puhább mint az alsók, olyan mintha nem is lenne nyomás alatt és sokkal később és kevésbé melegszik csak fel.
2013. máj. 1. 22:19
 9/9 A kérdező kommentje:
a termosztát volt a baja. kicserèltem minden ok.
2013. máj. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!