Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez a bmw jó...

Szerintetek ez a bmw jó választás lenne driftautó alapnak?

Figyelt kérdés

Hasznaltauto.hu-n akadtam rá. sztem elég sok munkát megspórolhatnék vele.

[link]


2013. aug. 11. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem sok. Fele ennyiből kijösz, ha veszel egy külföldi papírosat és kiárulod a belét majd megépíted ugyanígy.
2013. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szép, igényes autó!

Ha papíros, wrc vagy hasonló csövezés van benne, nagyon megérné, ugyanis ennek az ára 300 körül van!

Ha sufnis okosság, attól még lehet jó, bár ritka:/

Jól meg kell nézni!

Ha sufnis, akkor 500 kp ért elhozod :)

Sok sikert!

2013. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rohadt sok. Németországban 300 eurótól indulnak, 6-700 környékén már korrekt darabokat is lehet találni. Mivel forgalomban nem hiszem, hogy különösen szeretnéd használni, ezért se a regadó, se semmi más nem fog dobni az árán. Ahogy előttem irták, kibelezés után az alkatrészeket eladogathatod (ha hamar túl akarsz esni rajta, kérdezz meg pár bontóst, hogy mit fizetnének érte, ha a pénz kellene jobban, találd meg te a vevőket), és az alkatrészek árából szerintem kijön az átépités java része. Ugyanakkor, ha a pénz nem számit, csak időt és munkát akarsz megspórolni, miért ne
2013. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jól néz ki, de motor felejtős, ez harmatos driftelésre.

A legjobb kezdő driftre a 2.5-ös 192 lovas motor, átírt elektonikával 210 lóra felhúzható, bőven elég, de a 4.0 v8-at ajánlom.

Próbáld meg motor nélkül megvenni, vagy alkudj belőle.

2013. aug. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
normális driftre kevés a 150 loerő! valószínű ők is rájöttek és azért akarják eladni...
2013. aug. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy keves a 150LE. motort majd mindenkeppen cserenlek benne.
2013. aug. 12. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyit mondok, hogy én is vettem már régi BMW-t, és azt mndtam, hogy majd igy megcsinálom, meg úgy, aztán évekig egy fillért sem költöttem rá, mig el nem adtam.

Szóval jobban jársz, ha készen megveszel egy ilyen driftautót, mert rengeteg munka meg idegölő feladat egy ilyen autót megcsinálni, és lehet még a végén drágábban jösz ki.

Igy beleülsz, és élvezed az autót.

De szerintem keress egy gyárilag erősebbet, mert az soha nem olyan, mikor egy gyenge motor helyett utólag tesznek be egy nagyobb motort.

2013. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!