Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai autókról mi a vélemény...

Hyundai autókról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok, és egy

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI GLS crossover (városi terepjárót) szemeltem ki. Nagyon jó árban van, németországban hegyvidéken sokat láttam, meg keleten használják. Kb ennyit tudok a márkárol.



2013. aug. 11. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Ha pezsgő akkor orosz, ha parfüm akkor francia, ha autó akkor német . .. . . .. .
2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon hogy napjaink autóiban Francia motor van.
2013. aug. 12. 01:06
 3/10 anonim válasza:
kulcsszó Kína? ne zavarjon, hogy dél-koreai :)
2013. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dél-koreai. Tehát az jó vagy rossz dolog?
2013. aug. 12. 10:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Kulcsszónak azért használtam a Kínát mert ott is sokan használják. De ez meg téged ne zavarjon, már ha egyszer kötekedő kedvedbe vagy.
2013. aug. 12. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy új autókban francia motor van.Franciákban igen meg még Nissan, Dacia stb.....

A kérdésre:

Évjárat?

Nem kell a koreaitól annyira tartani japán, német jobb, de a koreai a harmadik, negyedik a svéddel.

2013. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Benzines motorban (Zetec és Duratec),Dízel motorban (Endura és Duratorq) Szinte mindet Franciák gyártják.Ezeket elszállítják az Opel,Ford és hasonló autó gyárakba és ott már csak beépítik. Már csak nagy és még független márkák gyártják maguknak a motort, Mercedes,Bmw,Olasz, koreai autók. Bár utóbbiról mint írtam nem tudok sokat. Jó lenne ha a kérdésemnél maradnánk, nem pedig okoskodnánk ki mit hallott. :)
2013. aug. 12. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:
az új Huyndai-ok nagyon is jók! persze preztizsértékük sose lesz olyan mint pl egy német autónak, de sokkal kedvezőbb az áruk és minőségre is ott vannak már.
2013. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
PSA = peugeot és ford közös fejleszése. 1.4 1.6 és 2.0 dízel kizárólag. első voltam.
2013. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Falura jólvan az ,városban úgyse nézik.DE, MÉG TANYÁRA IS!!!!!
2013. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!