Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sisaknak ugye totál rá kéne...

A sisaknak ugye totál rá kéne szorulnia a fejemre igaz?

Figyelt kérdés
Szóval nem történhetne meg az,(ami ma megtörtént) hogy elment mellettem egy kamion, a szemközti sávban, és a krossz sisakomat felkapta a szél. Jó mondjuk a kamion nélkül is elég nagy szél fújt. Csak az a gond, hogy szemüveges vagyok, és más sisakba nem fér bele a szemüveg. .
2013. aug. 10. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod hogy cross sisakkal nem célszerű krossz motor nélkül bármit is vezetni? Mert a sildje miatt zavaró, és hátráltató a szélben, jó hogy le nem szedte a nyakadról a fejed a nagy ellenállás

Szemüveggel is hordhatsz hagyományos sisakot, csak utólag veszed fel a szemüveget amikor már rajtad a sisak

Vagy vezess szemüveg nélkül

Egy sisaknak mindig van egy kis kotyogása a fejeden, bármilyet is hordasz, de az hogy felkapta a szél csak megtévesztett mivel a fejed is mozoghatott

2013. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem ártana egy kicsit passzentossabb darab, ennyitől nem lenne szabad mozognia a fejeden. Ez így egy esetleges balesetnél nem nyújtja épp azt a védelmet amit egy sisaknak kéne.
2013. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ööö.. kedves első válaszoló, krossz motorom van.. de azért köszi a jótanácsokat, amúgy meg tudom, és mindig a sisakot veszem fel először, és a utána a szemüveget, de annak ellenére nem megy bele a szemüveg minden sisakba hidd, el, és ha kicsit hajlik a szára, akkor már deformálódik.. de ezt csak az érti aki a nap 24 órájában, /kivéve az alvást/ szemüveget hord
2013. aug. 10. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

1 Krosz motorral mit kerestél kamion közelében?

2 Sisakválasztásnál fontos szempont kéne hogy legyen ilyen esetben hogy a szemüveget kényelmesen fel tudd alá venni. Sok sisakban ezt gond nélkül meg lehet csinálni. Persze vannak olyanok amik a kialakításuk miatt nem alkalmasak szemüveggel. De akkor ne olyat vegyél.

2013. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért mert jelenleg nincs másik motorom, és ezzel tudtam a leggyorsabban átugrani 2 faluval arrébb.
2013. aug. 10. 20:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!