Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemes megvenni?

Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy

[link]

Nem

Pont ugyan ezekre az autókra gondoltam csak a típusa legyen ugyan ez! (Passat V és 320D) melyiket érdemesebb megvenni?


2013. aug. 3. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki VWt fog mondani. Nekem az E46 kívül,belül jobban bejön, ezért én azt venném :)
2013. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én is a passat felé hajlok több okból is!

Szebb (kívül-belül) jobb gyári hangrendszer (vagyis jobban ki lehet használni a gyári hangszórók helyét, csere esetén)

A BMW-vel meg úgy vagyok hogy azért az mégis csak egy BMW!

2013. aug. 3. 21:11
 3/14 szántóvető ***** válasza:
a passat nagyobb mint a 320-as,ami eltérés van az a hajtott kerekek.próbáld ki mindkettőt mert a személyes benyomás a legfontosabb.(azt nem értem hogy miért nem A6-ost vagy A4-est néztél a passat helyett.)
2013. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem is a passat a jobb, kevesebb kilóméter, és kisebb is az esély rá hogy szét van hajtva, a bmv-nél kicsit furcsa hogy hasonló évjárátú német autóra cserélné...
2013. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt a xar bmw-t.:P

Nem vagyok V párti, de itt én ezt választanám.

2013. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Passat. Azok a PD TDI-k nagyon jók. Brutál kis autók.

Mondjuk én hagynám a BMW-t a francba, inkább néznék egy 2006-os Opel Vectra C-t. Én ilyet vettem. Cosmo, 1.8, 5 ajtó, 500 literes csomagtartó. Nézhetsz belőle dízelt is, vagy nagyobb motort. 1,8 millióért vettem 2006-osat. 97 ezer kilóméterrel.

2013. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A BMW premium még ennyi idősen is (xar nyilván csak vicc). A passat meg munka - családi autó. Én mégsem a BMW-t venném a helyedben, mert nem árt, ha az ember ért is hozzá, errefelé sok kérdező rá van izgulva, aztán majd beleér a bilibe a kezük és felébrednek.

Inkább vegyed a Passatot.

2013. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Passat-ban nem ennyi van az fix. A kormány kopott, a szőnyeg ki van taposva... Min 230 van benne
2013. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A passat-ban sztem bőven 400 km is lehet ahogyan kinéz belül minden. Szanaszét van kopva az egész belseje.


Viszont a BMW-t se venném... Hiába bmw ha nem néz ki jól. passat-ot vegyél, csak ne ezt, hanem jobb állapotút. Inkább legyen 1-2 évvel idősebb, de olyat vegyél, ami patika. 1 millió 800-ért bőven kapsz ilyen passatból fullosan kinézőt.

2013. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom! Említettem is a címben hogy nem pont ezeket néztem csak ezt a fajtát! Akkor jobban körülnézek a passat-ok körül! (Passat 5)

Nagy köszönöm a jótanácsokat!

2013. aug. 4. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!