Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46-nak drága a fenntartása?

Bmw e46-nak drága a fenntartása?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy a E46 318i-hez drága-e az alkatrész.
2013. aug. 3. 20:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Van egy Bmw szerelőm,azzal nézetem meg.

Jo lenne ha olyanok írnának akinek esetleg ráment a gatyaája vagy van vagy volt ilyen autoja.

Ezek a nev vennék meg haveromtol tudom stb ezek az emberek inkább kiméljenek!

2013. aug. 4. 13:21
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Képzeld 10es láttam már kintről behozott e46okat és majdnem mind fosch. A nevemen egy se volt csak adok veszek. Megveszem és tovább is adom itt ott megjavítva ha kell. Szinte csak kintről behozott e46okat látok. De igaza van a 8asnak jönnek az érdekemberek a nepperek akik védik a kinti autóbehozatalt mert jó üzlet nekik behozni a szhart olcsón mert a magyarnak bmw kell és csak azt nézi hogy olcsó. Csak azt károgják ezek az érdekemberek hogy a magyar autók foschok a németek meg zuppaaa gut. Miért ne lennének nálunk is jó állapotú autók? Sokat jártam a németeknél hát a magyar jobban sajnálja jobban megvigyázza az autóját mint a német az biztos. Mert a magyarnak nehezebb megvennie. Legfeljebb ha már nem tudja megjavítani akkor megy a hahura ezért van ez a sok eladó németből hozott már magyar rendszámos e46 is.
2013. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Még valamit leszögeznék. Nincs bajom a behozott autókkal se csak azzal ahogy ezek bekerülnek hozzánk. A legolcsóbbakat veszik meg a nepperek kint aztán megveszi a magyar később rájön hogy olcsó húsnak híg volt a leve. Megy a hahura az autó. Na ezért lehet nehezen találni megfelelő autót. A sok behozott foschok erdejétől nem látni a normális autókat. A múltkor láttam egy csak magyarban használt e46ot ami szép volt leigazolt 100 se volt benne. Régi motorosként észrevettem volna ha valami gubanc van. Az ilyenre lecsapnak mint gyöngytyúk a takonyra. Egy másik kereskedő már le is foglalózta. Az orrom elől vitte el. De magyarban csak a szarok vannak ugye? igen mert majdnem mind behozott autó. Ezért.
2013. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem a nepper által behozott olcsó fost kell venni. Elvétve vannak kereskedők, akik normálisat hoznak be, mondjuk azt nem is a 900ezer Ft-os kategóriában fogjuk megtalálni.
2013. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nézelődtem neten, első lengőkar 20k. Amúgy a másik, hogy nem értem , minden autónál ez van, ha a kérdező egy Passatot akar behozni az dettó ez a kategória lenne. De mondhatok Audit, Mercit stb. De akár Renault, Pözsó, Alfa, ezek mind ha behozott úgyanúgy lehet szar. Ennyi erővel ne vegyen semmilyen autót? Vagy csak magyarországit ami lehet szintén már egyszer be lett hozva. Hülyeség. Ha ezt akarsz vedd meg. Mást hozatnál be ugyanúgy rámenne a gatyád inkább egy BMW re költs mint egy alap fosra.
2018. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37k-37k a két első lengőkar legolcsóbb az unixnál. Nemvészes. Minden alkalommal egy valamit megcsináltatsz és a végére jó lesz. Első szempont, legyen 2 év műszaki így 2 éved lesz mindent megcsinálni ha esetleg egy leélt rosszabb állapotut találtál. Guruljon, motor hajtson, és 2 év műszaki. Onnantól már tudod használni és minden honapban tudsz valamit cserélni/ javitani rajta.
2018. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és, nem drága az alkatrész nagyon meglepődtem amikor cseréltem stabpálcákat erre alig volt pár ezer :D de elég sok alkatrész tök normál árba van :D lassan kezdik megérteni hogy 20 éves autók és kezd szépen beállni az alkatrész áruk. Én 20d vel nem nagyon panaszkodhatok eddig, a 318i pláne ha m43b19 es 118 lovas akkor az szinte költségmentes motorikusan, futomú lehet max gebasz de annak meg lesznek előjelei nem egyszerre megy szét minden :D
2019. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én most néztem mobilen 320i az újabb 170 lovas verziot(hasznaltauton csak 318i van). Van egy 2002es és egy 2005os. Érdemes az újabbat venni mert nincs kevesebb km benne?
2022. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!