Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?...

Milyen autót ajánlotok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A feltételek: egyterű, klímás, női autó legyen, lehetőleg minél nagyobb ( használtan és 2 millióig bezárólag).


A használtautó.hu-n néztem már a Mazda 5-öt, de ahhoz drága az alkatrész,most a Ford C-Max-ot nézem, de mint nő,nekem fontos a szín is, fehér, ezüst, vagy piro kellene.:D


Esetleg tudtok még ezekhez hasonló autókat?


Előre is köszönöm a segítséget,és csak értelmes válaszokat kérek!:) 23/L



2013. aug. 1. 09:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
piros*, bocsánat,elírtam
2013. aug. 1. 09:13
 2/14 Beviz Elek ***** válasza:

Sokféle van, egyterűből sharan-t néznék vagy galaxy-t.


A színe az a legkevesebb. Átfóliázom neked:D

2013. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi:D megnézem őket :D a mazda 5 az álmom, kinéztem egyet fehérben 1.900 000-ért, de a párom lebeszélt,mert neki olyan van,csak céges,és drága hozzá minden:(
2013. aug. 1. 09:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Huhh ez a kettő már brutálnagy,kb kisbusz :D pont Sharant ajánlott a párom is, de az már túl nagy és nem tetszik annyira :D de nem vagyok finnyás pi..csa, csak hosszú távra szeretném,ezért olyat akarok,ami nagyon tetszik :D
2013. aug. 1. 10:01
 5/14 szántóvető ***** válasza:

mindenképpen piros legyen,ebből nem engedek.(mondjuk a cabrio lenne nőies autó,az egyterű inkább családi)

ez az össz. választék,ezek közül csak a seatot javaslom megnézésre,a többi felejtős.

öreg autóba ne bonyolódj bele.

[link]

2013. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nincs az öreg autóval semmi baj, mivel állapotot veszünk, nem évet, vagy km-t.


sarkított példa: 5 éves autó 3ért, vagy 10-15 éves, márkásabb feleannyiért? utóbbi esetben marad 1,5 millió, aminek a feléből is komplett futómű és motor generált lehet csinálni még egy 5-ös BMW-n is. (persze nem márkaszervizben)

2013. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volkswagen Touran


[link]


[link]

2013. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm szépen, ez a fehér Touran gyönyörű,el is küldöm a páromnak,hogy nézze meg,mi a véleménye,mert közösen vesszük:)))))


de ha van valakinek még ötlete,írjon nyugodtan,nagyon megköszönöm!!! és még annyi,hogy dízeles kellene mindenképpen!

2013. aug. 1. 10:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Jókat ajánlottak az előttem szólók, én még bővíteném a listát, ha lehet. :)

Linkelek kisebb és nagyobb kocsikat is, mert nem tudom, pontosan milyen méretűt keresel.


Seat Alhambra:

[link]

[link]


Mazda MPV:

[link]

[link]


Kia Carnival:

[link]

[link]


Opel Meriva:

[link]

[link]


Opel Zafira:

[link]

[link]


Citroen Xsara Picasso:

[link]

[link]


Honda FR-V:

[link]

[link]


Renault Scenic:

[link]

[link]


Renault Grand Scenic:

[link]

[link]


Végezetül szeméyes kedvencem a kategóriában, a Mitsubishi Grandis (szerintem a legszebb formatervű egyterű):

[link]

[link]


Nos, ennyi lenne. A hirdetéseket nem néztem át alaposan, csak a példa kedvéért linkeltem őket. Sok sikert a keresgéléshez. :)

2013. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Uhh köszi szépen, ezekből sztem tudok válogatni :D
2013. aug. 1. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!