Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort szeretnék venni de nem...

Caola kérdése:

Motort szeretnék venni de nem tudom milyet (? )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok tavaly megszereztem a robogós jogsimat mert már kiskorom óta imádom a motorokat. Sajnos 1 éve már nem motoroztam, de most nyílt lehetőségem arra, hogy tudjak szerezni motort. Viszont eddig nem nagyon nézegettem robogókat és nem tudom milyet vegyek, nekem egy Simsontól akár egy Benelli-ig akármi belefér az ízlésembe sőt tetszenek is eléggé. Nagyon szeretem a Vespákat, de azok nagyon drágák újonnan, használtan meg jó állapotút és évjáratút se nagyon találok. Ha tudna valaki segíteni, hogy csak maga a stílusban megegyező motort ismerne és leírná azt megköszönném! Ha van olyan motor amit használtál vagy ismersz és tudod, hogy jó akkor megköszönném ha azt is leírnád. Előre is köszönöm!

2013. júl. 25. 22:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Jól mondják szerintem is vegyél Simsont szerintem s51-et bár csak attól tér el az s50- től hogy más a gyújtás és viszonylag keveset fogyaszt az enyém 100-on eszi meg a 9 Literes tankot de gondolom nem a másik megyébe fogsz utazgatni nap mint nap a városba vagy faluba tökéletesen megfelel már 60 rongyért egy teljesen gyárilag felújított simót kapsz mellesleg szerintem sportosabb mint egy robogó ha ez számít. :)
2013. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 dani900 ***** válasza:

100-on a 9 litert?

Nem néztél el valamit?


Amúgy a simson arra jó, hogy megtanulj szerelni, igaz, kifoghatsz jó példányt is, de az ritkább mint gondolnád.

És, sajnos eléggé gyenge is a mostani ötvenesekhez képest, nekem is volt, meg azon kívül még 2 robogóm, plusz, amiket még szereltem, szóval, inkább azt javaslom próbálj ki egy párat, melyik tetszik, és úgy vegyél.

2013. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Benellit még mindig Olaszországban gyártják, annyi, hogy egy kínai óriásvállalat adja bele a pénzt. Am én most kaptam újonnan egy 49x-et imádom!!! :)) Egy idősebb motornál pl Gilera Runner, Aprilia SR nem biztos h ami kívül jól néz ki, az belül is olyan állapotban van. Lehet h kifogsz egy jót,de nem sok eséllyel. Na meg az alkatrész is 2-3-szorosa. Ja meg nekem erre a motorra így van 2 év garanciám, az se utolsó szempont.
2013. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát igen az se utolsó szempont ha az ember beleszokik a szerelgetésbe. Remélem sikerülni fog egy jó motort szerezni de mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat rengeteget segítettetek!!
2013. aug. 4. 19:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Simson-okat hanyagold. Már a maga korában is elavult volt, persze a keleti blokkban fényezték ezerrel, lényegében egy idétlen külsejű, lomha, erőtlen szerkezet, persze igénytelen, sokan ezért istenitik. Vegyél egy RS50-t, azon megtanulsz váltani és motorozni is.
2014. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!