Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit valasztanal? Honda Civic...

Mit valasztanal? Honda Civic MK6, Golf MK2 GTD vagy Skoda Felicia MK2?

Figyelt kérdés
Nagyjabol 700ezer forintom lenne autora. Viszont ebbe mar szeretnem ha benne lenne a kotelezo szervizeles es egy ket csinositgatas ahol szukseges (mindenkeppen szeretnek ra alufelnit es meg szeretnem ultetni, meg sose volt ilyenem de mar regota szeretnem). Ez a 3 tipus erdekelne, a Civic nagyon szep, japan, aranylag fiatal (96-00), megbizhato, viszont az alkatreszek dragak hozza, es egy szebb peldany megvetele utan (kb 500) nem maradna nagyon sok penz. A golf 2 joval olcsobb (kb 350-400), dizel szoval jol fogyaszt, az alkatresz arak is tetszenek, maradna boven a optikai reszere is, viszont nagyon oreg. A felicia a legfiatalabb es a legcsunyabb, viszont roppant megbizhato es magasan a legolcsobb az alkatresz arakat tekintve. Egy elfogadhato kaphato mar 300 korul, es bosegesen maradna szervizre es a fent leirt csinositasra. Ti hogy dontenetek? Legyszives csak kulturalt hozzaszolasokat! Koszi :)

2013. júl. 24. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Civic.
2013. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha csinosítani akarsz, a Felicia kiesett, az mindenképp okádék marad. Szerintem a Golf a legszebb, de abből jót találni szerintem lehetetlen. Én is a Civicre szavaznék.
2013. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Golf márcsak azért is mert német :D

egyébként statisztikák szerint a Civic a legmegbízhatatlanabb japán autó

2013. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3 A legmegbízhatatlanabb japán is elég megbízható nekem. Mert japán.:D

(Elfogult fanboy vagyok.)

2013. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki dízelt az vesz, az sokat megy, tehát egy használt Golf esetén legalább 20-25000 km-t kell évente számításba venni.Ennek megfelelően alapesetben egy 20éves dízel golfban 4-500000 km van. Ezért ezt a változatot hagynám. A Skodával is hasonló a helyzet, bár valamivel kevesebb km lehet benne, mégis hagynám, mert az élettartama rövidebb egy német autóénál.(Leszámítva az extrém eseteket!) Szerintem a Civic a legbölcsebb választás, de azt is olyan módon, hogy választanék egy jó állapotú bázis autót, ezzel már lehet közlekedni, és fokozatosan, ahogy javul az anyagi helyzeted, próbálnám a külsejét felépíteni. Tudom, hogy ez számodra fontos, de mivel minden "szerelem" nagyon sokba kerül, ezért maradj józan és türelmes a keresgélésben. Én szétnéznék külföldön is, de nem ismerem a lehetőségeidet. (Mobile.de vagy Autoscout24.de)
2013. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Golf
2013. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 flegmahhh válasza:
3/6 mutasd mar meg azt a statisztikat miszerint a Honda megbízhatatlan? Nem kevered ossze veletlenul a BMW- vel meg a Mercivel meg a vW nal??
2016. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú, de régi kérdés. Konkrétan a Civicről volt szó, nem a Hondákról általánosságban. Olvastam valahol, hogy elég egyértelműen az a legmegbízhatatlanabb, de elő nem keresem már neked azt a cikket. :D
2016. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 flegmahhh válasza:

Pont Civicem van ugy kb 10 eves korom óta majdhogynem a Honda és típusait tanulmanyozom sok ilyen tulaj olyan tulan ismerősöm van senki nem panaszkodott ilyenekre:) hozzáteszem nekem egy szityom 18 eves Civicem van ismertem a tulajt mert a szomszedunk volt ez ido alatt egyszer nem volt semmi egetrengeto baja pedig 260.000 ezer km benne van...kotelezo oljcserek aztan kb ennyi miatt volt szervizbe en kb 1 eve vettem meg toluk az alkatreszek kifogastalanul birjak a fekek most erettek meg a cserere feltengelyek lengokarok aztan ennyi megy jon motor kituno huz is azert elismerem fiatal vagyok igy mar a motor fel lett poccintve kicsit ugy hogy szeretem,de ne erts ferre emelett nem kopkodom egyik masik markat sem sot egy nemetet is akarmikor megvennek azokat is probaltam semmi bajom veluk mert kinek a pap kinek a paplan nekem ez kelett talan

nem leszek lenezve emiatt pacsi:)

2017. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!