Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baj az autóm klímájával?...

Mi a baj az autóm klímájával? Részletek lent

Figyelt kérdés
Nemrég vettem használtan egy w210-es Mercit. Át lett nézetve több emberrel, kompjúterdiagnosztika, akna, mindenféle vizsgálat és semmi komolyat bajt nem találtak. A parkolóradarja nem működik, plusz a szélvédőn van eg repedés, de amúgy tökéletesen üzemel, előélete ismert. Amikor kipróbáltam, a klíma remekül működött, de azért a biztonság kedvéért cseréltettem benne pollenszűrőt, kitisztíttattam és rá is kellett tölteni egy keveset. A régi pollenszűrő elég mocskos volt, de még így sem volt rossz szaga a klímának. Most mégis minden indulásnál kb. 15-20 másodpercig büdös, áporodott levegő jön a rendszerből akkor is, ha csak a szellőzést indítom el. Ennyi idő alatt nem hiszem hogy megtelepedett volna bent valami. Miután eltelik alig fél persz szinte friss hegyi levegő jön be, és leállítás után sem érezni semmit. Főként rövid távokon használom, talán jobban ki kellene szellőztetnem? Járassam-e még a szellőzést? Baj, ha megállás után azonnal kikapcsolom? Meddig kell járatni még utána a szellőzést? Valós a veszélye hogy legionella vagy ilyesmi megtelepedjen benne, mikor 2-3 hete lett tisztítva? Ez az első klímás autóm, mit csinálok rosszul?
2013. júl. 23. 16:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
okés, akkor majd megpróbálkozom vele. először is megnézem milyen állapotban vannak a régi szűrők. számítógépeket rendszeresen szerelek, talán ez se nehezebb
2013. júl. 27. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!