Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Opel Astra f autóm és...

Van egy Opel Astra f autóm és az antenna állandóan lecsúszik. Mit tudok vele csinálni? Infok lent.

Figyelt kérdés
Mikor kihúzom az antennát, visszacsúszik, nem rögtön de kis idő múlva, nincs tartása. Mit tudok vele csinálni? Vegyek másikat? Csak mert így rádiót nem tudok normálisan hallgatni legalábbis nem mindegyiket hozza normálisan be. És ha újat kell venni akkor hogy veszem ki régit...?(hátul van az antenna a bal ajtó mögött ha ez számít)
2009. okt. 19. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, hogy nem a kérdésedre válaszolok. Sajnos az én F Astrám előző tulaja rendszeresen letörölte a zsírt az antennáról, és ügyesen megmosta vízzel, minek következtében összerohadt az egész, majd mikor ki akartam húzni, le is tört. Szóval engem is nagyon érdekelne a válasz, főleg a csere módja és az, hogy milyen antennát vegyek bele és honnan.
2009. okt. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem astra f sedanom van, hasonló problémával. Az antennát a csomagtér burkolatának megbontásával lehet belülről elérni. Kicserélni viszont nem egyszerű, mivel:

- Bontókban nincs antenna, azt mindig elkapkodják, vagy már eleve csak töröttet, sérültet, beszorultat stb. találnak a beérkező autókban

- autóalkatrészboltokban nem nagyon van ilyen akatrész, hiszen nem egy jellegzetesen fogyó-kopó, cserélendő akatrész

- az új antenna horror áron van kb. 10-12e Ft (ha valaki ettől olcsóbban talál akkor szóljon nekem is :-)


Ki lehet cseréni nem gyári antennára, de akkor a kábelt át kell húzni az egész autón, (sok helyen szétbontva) vagy pedig egy csomó féle adapter kell toldozgatni az egymással nem kompatibilis kábel-antenna-rádió csatlakozás pontokba. A kuplungot valahogyan könnyebben és hamarabb cseréltük ki...

2011. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komi1970 válasza:

Sziasztok!

Antennát találtam (nálam most lenne esedékes a csere), de a konkrét munkafolyamat engem is aggaszt!:) Nem jelent meg azóta valami antenna cserés kézikönyv mazsoláknak, vagy hasonló?:)

[link]

2013. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 barat89 válasza:
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdése,hogy opel astra f elektromos antennát mivel lehet vezérelni? Válaszotokat előre is köszönöm.
2016. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A gyári rádió magától vezérli ki-bekapcsolásra.
2016. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!