Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja a Simsonomnak?

Mi a baja a Simsonomnak?

Figyelt kérdés
1 rugásra indul, a gyertya tiszta, benzint kap rendesen. 1-esben semmi baj, 2-esben 30km/h után hörög, ott átrakom 3-ba és ott megy egészen 40km/h-ig utána hörög. Mi lehet a baja.
2013. jún. 30. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok üzemanyag.
2013. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a bajom hogy lehörög, pedig szép őzbarna a gyertya is hogy rohadnameg. Csak nem 16N1-es karbi?
2013. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Benzintűt próbáljátok meg lejjebb akasztani.
2013. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen a karbi 16N1
2013. júl. 1. 11:20
 5/6 A kérdező kommentje:
lejjebb akasztottam a tűt, úgy elindítottam, és úgy pörgött mint a fene, az alapjárati csavart, már majdnem tövig kitekertem és még úgy sem lett megfelelő alapjárat
2013. júl. 1. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem megoldódott. Húz gyönyörűen csutkagázon. 72-es főfúvóka, levegőcsavar 1.5 fordulatnyira nyitva. Úszószint a simson.hu-s cikk alapján beállítva.
2013. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!