Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 GLS. Mi...

Tomi1044 kérdése:

Suzuki Swift 1.3 GLS. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Nekem olyan gondom lenne hogy amikor beindítom az autót és megteszem az első 10 métert az alapjáratom elkezd 1500és 2000 között ingázni. Ha pl.: Piros lámpánál megállok akkor felmegy 2000 re majd tartja magát és vissza esik normálisra(700kb). Ezt azóta csinálja mióta apám rajtahagyta a lámpát a kocsin és lemerült az aksi és mikor visszaraktuk töltésről azóta csinálja. Valakinek van valami ötlete hogy egyáltalán hol kezdjem keresni a hibát? Vagy milyen adatot adja még meg.
2013. jún. 30. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Akku sarut vedd le 10 percre, amjd rakd vissza. Ezzel reseteled az ECU-t.

Ha ugyan úgy csinálja akkor az alapjárati motor a hibás.

2013. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 -nél a jó válasz. Nekem is volt ilyen.
2013. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illetőleg még a lambdaszonda is ludas lehet.
2013. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz a lambdaszonda akkor a fogyasztás is megemelkedne.
2013. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az akkumulátoros próbálkozás nem jött össze. 1 órán át volt le véve a saru, és utána a probléma azonnal mutatkozott. Viszont mostanság olyat csinál hogy egyszer jó egyszer meg nem. Erre valakinek ötlet? A lambda szondát azért nem tartom ludasnak mert a fogyasztás nem változott.
2013. júl. 5. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az alapjárati motor a hibás. Ki lehet tisztíttatni is, de általában csak a csere segít.
2013. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Használd, nekem 2 napja Szekszárd-Pest odaút (kb.160 km autópálya) és helyreállt.

Betolás után jelentkezett a hiba (úgy hagytam a lámpát). Lehet hogy ilyenkor üzemanyag kerül a lambda szondára és elszennyezi. Jól meg kell hajtani és tisztára ég.

2013. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!