Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as swift GLX-ben olyan...

Pite2 kérdése:

2003-as swift GLX-ben olyan hiba van hogy baloldali ajtom ha nyitva van nem sipol és nem is világit a beltéri lámpa. A hiba kellettkezésekor füst jöt ki müszerfalon lévö levegö kifujonál. Melyik vezetékem éget el és hogy férek hozá?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

finoman szólva sz*r ügy.. azt csináltam, hogy ülést hátratolva, amennyire lehet, valamilyen kabát, vagy puhább szőnyeget a küszöbre, és hanyatt bebújni a műszerfal alá...elemlámpa legyen a kezedben.. egy profi géppel vakus üzemmódban készítettem pár fotót, aztán megpróbáltam a monitoron kinagyítva elemezni..kényelmesebb.


kis szerencsével meglátod az égett részt..vagy kidörzsölte valami, vagy ideiglenesen nagy a terhelés(zárlat)..


... erős fény kell a vizsgálódáshoz.embert próbáló ott bújkálni.

2013. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!