Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha eltört a szelepszár egy f...

Ha eltört a szelepszár egy f astrába (16 szelep) mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
astra szelepszár eltört

2013. jún. 27. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán kicserél(tet)ni?
2013. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a szelep belepottyant a motorba, akkor jobban jársz egy bontott motorral.
2013. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 T5- ***** válasza:

Ilyenkor tudomásul kell venni, hogy a szelepszár eltört. És ha szeretnél még vele járni, akkor érdemes megcsináltatni. A ótószerelőbácsi azért van, hogy megjavítsa neked a ótót, te kifizeted amiért dolgozott neked, mert te úgyse tudsz összerakni még egy vezérlést sem, nemhogy a többit. És öröm bódottá!



Ez kb olyan kérdés volt, minthogy "elfogyott a kenyerem, mit kell ilyenkor csinálni" Ennyire retardált emberek élből vannak, vagy nektek segítenek? Lassan már az interneten fogjátok megkérdezni, hogy behugyoztam mit csináljak....

2013. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül a szeleptányér nem pottyant be a hengerbe? Esetleg nem ékelődött bele a dugattyúba, kettérepesztve azt? Amitől persze megszorult, és az a fránya hajtókar hát nem eltörött... persze a blokk oldalát csak picikét verte ki alig látni, és a főtengely elgörbülését is csak a mérőóra mutatja meg a gépműhelyben...


Kicsit olyan ez az "csak eltörött a szelepszár", mint néhai Surányi Endre "Megdöglött a Bodri kutya..." című írása:

[link]

2013. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 3, ezen jót derültem! Egyébként én már találkoztam itt olyan kérdéssel, amit a végén felvetettél. :)
2013. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lány létemre gondoltam nem gáz,hogy felteszem.... De én is rájöttem időközben:D Köszönöm ezeket az okos válaszokat.
2013. jún. 29. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!