Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy butaság Mercedes 190E[W12...

Nagy butaság Mercedes 190E[W124]-et venni?

Figyelt kérdés

Eléggé régi autó, de nekem nagyon tetszik :D Az ára 200-300 ezer között van, de nem nagyon értek ezekhez a régi tipusokhoz. Megfigyeltem, hogy a benzinesek 95 kW körül vannak, a dízelesek meg 50-60 körül. Ha már 190, akkor melyiket érné meg jobban? (Sebesség, és fogyasztás arányában).


1 kép az autóról, ha valaki nem ismerné: [link]



2013. jún. 20. 22:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó (kettőnek) köszi. Elég sok automatás hmmm de dízelesben 100 ló felett az szép
2013. jún. 21. 11:22
 12/16 anonim ***** válasza:
És kevés fogyasztás.És nagyon megbízható.
2013. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
lehet hülyén fog hangzani, de olyan jó érzés kihúzni az autó fordulatszámát :-D És ugye a dízelesnél nem ez a lényeg... :/ Megfontolandó :D
2013. jún. 21. 13:31
 14/16 misu16 válasza:
elég gáz ha valaki elítéli a 190d 2.0 szívódieselt... oké lomha aláírom... de nekem 5 literes az átlag és szerintem egy lassan 30 éves autónál ez teljesítmény... ráadásul ekkora kaszninál. nem versenyre találták ki a diesel változaot hanem hogy 1 millió km után is autó maradjon.nemúgy mint a mai "Autók" mert ebbe még van anyag és azért a fogyazstásához képest van teljesítménye, ja és nekem 120 as tempónál eszik 5 litert, bár nem ajánlott hosszú távon nyomni neki de autópályán kevés autó eszik 6 liter alatt.. (hasonló évjáratnál) és ha egy normális 190 est akarsz venni ne a 3-400ezres kategóriát nézegesd. mert ugye ha egy olcsó 190esnek 2-300 ezer km áll a mutatóján az már egyszerátfordult. de attól még megy.. és ez az ami miatt szeretik az emberek. első autóm egy leharcolt 190 es mercedes 87es kiadás. kaszni rohadt volt tetőablak nem működik de a motorja kiváló. 360000km el vettem 1 éve. sokszor elgondolkodok rajta hogy valós e amit mutat de megy és sose hagyott ott az út szélén..
2015. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
munka miatt nagy távokat kellene megtennem, de nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a régi kocsik... oké, csak benzin/dízel kell bele és megy mint az álom, de ezekkel elég sok gond szokott lenni úgy értem mindig valami tönkre megy (faternek régi Merc Vito-ja van, azon kis dolgokat, de kell cserélgetni gyakran). Nem szeretném ha ott hagyna az autópályán, mert a mai autókra kötsz 5000 ért szervízgarit azok kijönnek érted, de ezekre a régiekre nincs semmi és max autóvontatót hívsz és már mindjárt robotba megy a munka :D
2015. aug. 9. 22:23
 16/16 misu16 válasza:
Budapest-debrecen távolsálg havonta. Néha több. 2.0 szivo. Jo fogyaszás. És soha nem hagyott ott. (Nem volt még motorfelújítás)csak törődj az autóddal és meghálálja. Olajcsere stb. Mondhatom azt hogy havonta belecsúszik 1000 km. Nyáron jóval több. Olajcserére odafigyelve karbantartva egy viszonylag jó autó. Vetekszik a maiakkal ahoz képest hogy a 190 első kiadása már 30felett van. Kenerátor,aksi,gyújtáskapcsoló, küszöbcsere, a nagyobb anyagiak voltak nekem de 150000ft alatt van amit ráköltöttem
2015. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!