Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért van, hogy egyszerűen...

Az miért van, hogy egyszerűen meguntam a motorozást?

Figyelt kérdés

4 éven keresztül rengeteget mentem. Most, viszont úgy éreztem, hogy nem ad olyan élményt mint az elején. Már kényelmetlennek a találtam a folyamatos öltözködést és, hogy végül is teljesen cél nélkül égetem a benzint. Pedig egy Yamaha R1-esem volt.

Csak azt nem értem, hogy miért változtam meg ennyire.


2013. jún. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek változnak, ez így természetes. Amíg találsz mást, ami elfoglal, addig nincs gond. :)
2013. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálam ugyanez a probléma,amiket magamról gondolok okoknak:szeszélyes időjárás,lustaság (fáradság),családi programok,ismerősök eladták a motort,sok motoros baleset,kevés szabadidő.
2013. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy gyorsaságival is lehet dolgozni járni, vagy túrázni, öltözködni meg nem kell annyira ha nincs kedved

Mondjuk van aki azért tart motort hogy ha unatkozik felüljön, és nem ez a napirenden lévő közlekedési eszköze

2013. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta én is eladtam a "nagy" motorom (250-es volt csak) azóta valahogy nekem sincs annyi kedvem. Jó, persze most csak egy Simson van :D Lehet azért.


De attól motorra gyűjtök.

2013. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én voltam ugyanilyen cipőben!

Nagyon sokáig motoroztam. Aztán olyan 4 éve jött egy időszak, hogy egyszerűen semmi vonzalmat nem éreztem hozzá. Igazából megse tudom indokolni, hogy miért nem. Egyszerűen semmi kedvem nem volt motorra ülni. 4 évig úgy képzeld el, hogy be se indítottam a mocijaimat! Aztán idén megint változott a dolog:) Mostmár újra lenne kedvem menni. És menni is fogok:)


Márha bebírom őket indítani:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__444..


Lehet neked is csak egy kis szünetre van szükséged!

2013. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!