Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi gpr 125 vélemény?...

Derbi gpr 125 vélemény? Megbízható? Végsebesség? Fogyasztás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A 4t megbízható, végsebessége olyan 130 körüli, fogyasztás cirka 3 liter, és szerintem jó motor. Nekem jobban bejön, mint a Yamaha YZF-R 125. Szerintem hasonló kaliber az Aprilia RS4 125-tel.
2013. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2013. jún. 4. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Tudtommal egy komplett Yamaha yzf-r125 blokk van benne, aránylag megbízható, de ha használtban veszed sok múlik a gazdától. Csak jó minőségű olajat szabad beletenni és nem lopott benzint beleönteni és akkor kimotorozhatsz a világból vele. Végre 125 és 130-at megy fogyasztása 2.5 és 3,5 között szokott ezeknél a motoroknál alakulni tapasztalataim alapján. 1500 km-ként illik takarítani a légszűrőt és az olajszűrőt!

Ha esetleg még nem sikerült döntened nézd meg a Yamaha yzf-r125, Honda cbr 125r, Aprilia rs 125, de ha szereted a supermoto-kat akkor ktm 125 exc.

2013. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Yamahát nézze meg? a Derbi kiforrotta technikát alkalmaz, mint az YZF-R125. Nem mondom, hogy az rossz, de mért kéne ugyanannyit fizetni kevesebb extráért? A CBR nekem is tetszik, de kicsit más kategória. Volt szerencsém kipróbálni, tényleg meggyőző, de a Derbi komolyabb kaliber. RS és EXC egész más, ezeknek a beírásának annyira volt értelme, mint: -Mi a véleményetek a Subaru Imprezáról? -Szerintem vegyél Ferrari 458-ast (RS), vagy a Land Rover Evoqe-t (EXC) is nézd meg...

Szóval semennyire. Az Apriliának ebben a kategóriában van motorja, ami nagyonis jó, na meg drága, de az nem az RS, hanem az RS4 125...


1500km-ként szűrőtisztítás? Nem gyakori az egy kicsit? Te milyen gyakran tisztítod? Én 8-10000-ként, és a motoromnak semmi baja, szépen muzsikál. Az olajat meg ebbe nem kell vásárolni, mert a 4T motoroknak minimális az olajfogyasztása. Ha meg szezononként cserél az ember, akkor szerintem elég természetes, hogy nem teszi bele a fűnyíróolajat, hanem vesz valami minőségit...

Bocs a szőrszálhasogatásért, nem tudtam elsiklani felette.

2013. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!