Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Majd motort szeretnék vásárolni , de nem tudom , hogy milyent. Sport és az enduró között kellene döntsek. Egy KTM EXC 125-re gondoltam , de nem tudom , hogy mennyibe kerül annak a fentartása , mennyi időnként kell benne cserélni dugót vagy más alkatrészeket. Még egy olyan problémám is van , hogy legfőképpen terepezni szeretnék vele , de utra is mennék. Ha egy cross gumit rakok rá , akkor azzal hogyan lehet menni úton? Vagy esetleg van olyan gumi ami utra es terepre is egyarant jo.
2013. jún. 2. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Le fog kopni aszfalton a krossz gumi, és szerintem az irányítás is rosszabb lesz mivel fele akkora a futófelület. Vegyél Supermotot+ 1-1 rugót előlre hátulra, 1 szett terepet és egy szett aszfalt gumit és amikor terepezni mész akkor mész azzal ha meg aszfalt akkor felszereled azt. Sportmotorral nem tudsz terepezni, hozzá kell tenni.
2013. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!