Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki ZZR400 Mit tudtok róla?

Kawasaki ZZR400 Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Milyen a motor megbízható? 50-es motorral mentem már sokat és most valami nagyobbat szeretnék kezdőnek. Mi a véleményetek?

2013. máj. 28. 22:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem 400-as zzr-em van. Nagyon kezelhető és erős gép. Én bátran ajánlom tanulómotornak is ha ésszel viszed.Nem kell szétpörgetni hogy menjen, aki nem 180-al(bár simán megy annyival is) akar száguldozni és meghalni az első kanyarban annak tökéletes. A magyar utakra nem is kell nagyobb. Én sem tervezem lecserélni pedig A-s jogsim van. Egyszerűen csak benőtt a fejem lágya már. Aki kevesli az vagy száguldozó hülyegyerek vagy egyszerűen csak kicsi a micsodája és köbcentivel akarja megtoldani. Sor 4-es tehát ha odafigyelsz rá és szépen bánsz vele elvisz a világ végére is hiba nélkül.
2013. júl. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zsolti00001 válasza:
Hello nekem van egy 1994-es kawasaki zzr400-as motorom! Ha szeretnél egy ilyet akkor mielött veszel nézd át mert én úgy jártam hogy az egész blokk nem gyári volt hanem bontott! semmi baja az enyémnek de ha szervízelni kell akkor mélyen bele kell nyúlni a zsebedbe! Amúgy ne feledd ez egy 400-as túra-sportmotor, 205kg nehéz maga a motor üres tankkal! szóval meg kell tartani ha döntögeted vagy ha intenzív fékezést halytasz végre! amúgy nem hiába hívják fordulat királynak a motort. 16.000-es fordulatszám a max amit kihozhatsz belöle, de nem ajánlott! én egyszer versenyeztem egy 600-as Suzukival és otthagytam! finoman kell vele bánni mert nagyon harap! amúgy tanuló motornak teljesen tökéletes orrsúlyos magyarán nehéz kidobni 1 kerékre! én is 50-es után vettem ezt a 400-as kawasakit és nekem nagyon bejön! És ne feled hogy a motort te irányítod nem ő téged! Én is egy GPZ 500-al vizsgáztam le de nekem az nem jött be :)! remélem tudtam segíteni neked?! Széles utat kívánok neked! :)
2016. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!